CYWILIZACJA RELIGIA

Trwała w czystości do ślubu. Jest celebrytką światowej sławy

Adriana Lima, światowej sławy modelka, Aniołek Victoria’s Secret, znana jest nie tylko z wybiegów, ale także ze swoich konserwatywnych poglądów. Broni życia i zachęca do tego, by wytrwać w czystości do ślubu.

Adriana Lima jest katoliczką, która odważnie mówi o swojej wierze i poglądach związanych z ochroną życia czy czystością przedmałżeńską.

„Seks jest po ślubie … Mężczyzna musi uszanować, że to jest to mój wybór. Jeśli go nie szanuje, to oznacza, że nie szanuje także mnie”

– wielokrotnie mówiła w wywiadach. Modelka pozostała wierna swoim słowom – i jak zapewnia – z seksem czekała do czasu aż w wieku 27 lat wyszła za mąż za  koszykarza NBA Marko Jarića.

Czytaj także: Koniec teorii spiskowych? Francuzi przebadali zęby Hitlera. Wyniki dowiodły, że…

Lima chętnie sięga także po Pismo Święte, przed występami na wybiegu się modli. Siłę dają jej dwie córki. „Moje dziewczynki są moją siłą, inspiracją dla mnie” – pisała na Twitterze. – Jestem dumna i szczęśliwa, że jestem Waszą mamą. Kocham Was”.

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

To był sprawdzian z człowieczeństwa. On zdał go na medal. Taksówkarz wyłączył licznik i całą noc pomagał poszkodowanym w zamachu

Dowiedz się, KTO powiedział papieżowi, że Wyszyński nadaje się na Prymasa!

Redakcja malydziennik

Rewolucja w Libanie! KOBIETY mówią nie prawu poślubiania zgwałconej kobiety!

Ładuję....