POLITYKA

Zróbmy zrzutkę na kalkulator dla Ryszarda Petru! Może przestanie się kompromitować

Kolejna wpadka Ryszarda Petru – tym razem przerosła go matematyka! To dziwne, zważywszy na fakt, że jest on ekonomistą. Wyliczenia Petru złośliwie skomentował m.in. Paweł Kukiz.

Ryszard Petru stwierdził na swoim Twitterze, że Prawo i Sprawiedliwość, przy wsparciu polityków Kukiz’15, będzie mogło odrzucić prezydenckie weto ustaw dotyczących reformy sądownictwa. Jak napisał:

 

„Przypominam, ze jesli bedzie sojusz "Kukiz+PiS" to mozliwe jest odrzucenie weta. Wystarczy 3/5 glosow!” (Pisownia oryginalna)

 

Na ten post zareagował lider Kukiz’15, który ironicznie napisał: – Wybacz Ryszardzie ale nie ogarniam… Umawiać się z kimś a następnie wetować umowę??? Po pierwsze, żeby tak zrobić to trzeba być Tobą (np. namawiać na kredyt we frankach a samemu przewalutować) a Ty jesteś niedościgniony!!! Po drugie (i znów analogie do franków się nasuwają) – jak Ty, Ryszardzie, liczysz??? 🙂 Kukiz’15 to 32 posłów, PiS ma 234 czyli w sumie (Kukiz’15 + PiS) wychodzi 266. Kwalifikowana większość to 276. Ech, Ryszardzie….A ja na Ciebie głosowałem…

Źródło: fakt24.pl

Komentarze

Zobacz także

Polacy, wracajcie. Polska przyjmie was z otwartymi ramionami!

Redakcja malydziennik

Wiemy, co jest zapleczem ISIS w Europie. Bez walki z nim PRZEGRAMY!

Redakcja malydziennik

Lis MIOTA się w amoku! Grozi i pohukuje!

Redakcja malydziennik
Ładuję....