POLITYKA

Zróbmy zrzutkę na kalkulator dla Ryszarda Petru! Może przestanie się kompromitować

Kolejna wpadka Ryszarda Petru – tym razem przerosła go matematyka! To dziwne, zważywszy na fakt, że jest on ekonomistą. Wyliczenia Petru złośliwie skomentował m.in. Paweł Kukiz.

Ryszard Petru stwierdził na swoim Twitterze, że Prawo i Sprawiedliwość, przy wsparciu polityków Kukiz’15, będzie mogło odrzucić prezydenckie weto ustaw dotyczących reformy sądownictwa. Jak napisał:

 

„Przypominam, ze jesli bedzie sojusz "Kukiz+PiS" to mozliwe jest odrzucenie weta. Wystarczy 3/5 glosow!” (Pisownia oryginalna)

 

Na ten post zareagował lider Kukiz’15, który ironicznie napisał: – Wybacz Ryszardzie ale nie ogarniam… Umawiać się z kimś a następnie wetować umowę??? Po pierwsze, żeby tak zrobić to trzeba być Tobą (np. namawiać na kredyt we frankach a samemu przewalutować) a Ty jesteś niedościgniony!!! Po drugie (i znów analogie do franków się nasuwają) – jak Ty, Ryszardzie, liczysz??? 🙂 Kukiz’15 to 32 posłów, PiS ma 234 czyli w sumie (Kukiz’15 + PiS) wychodzi 266. Kwalifikowana większość to 276. Ech, Ryszardzie….A ja na Ciebie głosowałem…

Źródło: fakt24.pl

Komentarze

Zobacz także

Alimenciarzu, albo będziesz płacił, albo pójdziesz zamiatać ulice!

Redakcja malydziennik

Kościół będzie miał nowego Oscara Romero? Tak przynajmniej twierdzi…

Redakcja malydziennik

Feministki żądają ukarania poseł Pawłowicz. Czy to próba zamknięcia ust prawicowym politykom?

Ładuję....