CYWILIZACJA

Zostawiła swoje kilkumiesięczne niemowlę na pewną śmierć…

Młoda, 17-letnia matka zostawiła bez opieki swoje kilkumiesięczne dziecko. Sama poszła balować, niestety dziecko nie przeżyło… Gdzie był jej mąż?

Tragedia wydarzyła się w Rostowie, w Rosji. Viktoria Kuzniecova cierpliwie czekała aż jej mąż zostanie powołany do odbycia zasadniczej służby wojskowej. Kiedy tylko małżonek zniknął z domu, 17-latka zamknęła swojego synka, 9-miesięcznego Egora w mieszkaniu, bez żadnej opieki i poszła w tango na cały tydzień! 

 

Kobieta udała się do na balangę do swoich znajomych mieszkających w akademiku. Personelowi powiedziała, że dziecko zostawiła pod opieką ciotki. Dzień po porzucenia dziecka napisała, na facebooku, że wszystko jest w porządku i opisywała udaną zabawę ze swoją koleżanką oraz farbowanie włosów. Viktoria bawiła się cały tydzień podczas gdy jej mały synek umierał z głodu.

 

Po upływie tygodnia sąsiedzi nabrali podejrzeń i wezwali policję. Mundurowi wyważyli drzwi do domu i znaleźli martwego 9-miesięcznego chłopczyka.

 

Po aresztowaniu wyznała policjantom, że kiedy jej synek miał miesiąc oddała go do sierocińca, potem gdy miał 7 miesięcy wzięła go z powrotem do domu. Ale nie miała ochoty się nim zajmować. Jej mąż jest wstrząśnięty. Zapowiedział już, że złoży papiery rozwodowe. Kobiecie grozi kara 10 lat pozbawienia wolności.

"Egor"

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Ateista chciał pogrążyć naukę kościoła, a abp. Jędraszewski odpowiedział…

Redakcja malydziennik

Najbardziej dramatyczne 30 sekund w ich życiu… I stał się cud

Redakcja malydziennik

Ojciec Dawidka TYGODNIAMI układał PLAN morderstwa. ZEMSTA była silniejsza niż miłość?

Redakcja malydziennik
Ładuję....