RODZINA WYDARZENIA

ZOSTAWIŁA dziecko i WYJECHAŁA. Zobacz, jak zareagowały kobiety

Olga Frycz, polska aktorka, wyjechała bez dziecka. Kobiety wydają się rozumieć jej decyzję.

Olga Frycz urodziła córeczkę we wrześniu zeszłego roku. Od tej pory często pokazuje na Instagramie, jak zmieniło się jej życie. Przekonała się, że bycie mamą nie jest łatwe i często brakuje chwili dla siebie.

 

CZYTAJ TAKŻE: 12-latek WYKIWAŁ ochronę lotniska! Bez biletu udało mu się…

 

Aktorka zdecydowała, że wyjedzie do Łodzi, a córkę Helenkę zostawi mamie. Spędzi trochę czasu ze znajomymi i zrelaksuje się. Ponadto będzie mogła pierwszy raz od dłuższego czasu nic nie robić i zwyczajnie poleniuchować. Mimo to strasznie tęski za rodziną.

 

Mój chłopak z psami na Mazurach, dziecko pod Wawelem, a ja sama jak palec leżę do góry brzuchem i oglądam zdjęcia córki, psów i chłopaka. Tęsknię już bardzo, choć minęło dopiero kilka godzin. Nie lubię być sama. Już nawet nie pamiętam, jak to było i co się robiło, jak się samemu było. Może potańczę chwilę sama dla siebie i pójdę spać – napisała Frycz.

 

Choć aktorka zostawiła dziecko, kobiety rozumieją jej sytuację. To zupełnie zrozumiałe, że czasem potrzeba chwili dla siebie. Ważne jednak, by zapewnić dziecku dobrą opiekę na czas wyjazdu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moja Mama przyjechała do Warszawy i wzięła Helenę do Krakowa bo ja jutro muszę/chcę jechać na cały dzień do Łodzi. Mama zapytała jakie mam plany na dzisiejszy wieczór. No nie wiem jakieś kino, może pójdę do teatru, napewno siłownia lub basen ???albo chociaż trening z Qczajem???Albo pewnie kolacja z Zuzką a może wieczór z książką i ciepłą herbatką ? No chociaż „wino” ze znajomymi albo serial na netflixie. A SPA ? Ooooo wieczorne spa. To by było coś. Masaż relaksacyjny i domowe kino… ???Wolne żarty. Mój chłopak z psami na Mazurach, dziecko pod Wawelem a ja sama jak palec leżę do góry brzuchem i oglądam zdjęcia córki, psów i chłopaka. Tęsknie już bardzo choć minęło dopiero kilka godzin. Nie lubię być sama. Już nawet nie pamietam jak to było i co się robiło jak się samemu było ?Może potańczę chwile sama dla siebie i pójdę spać. To chyba najlepszy pomysł. A jutro Łódź i festiwal @festivaltransatlantyk . Kto z Was wybiera się do Łodzi ? O godz. 19.00 będzie projekcja filmu „Weiser” w ramach retrospektywy filmów Wojciecha Marczewskiego. Po projekcji spotkanie z twórcami w Cinema City – Manufaktura. Nie mogę uwierzyć, że minęło 20 lat od czasu kiedy pojawiałam się na planie tego filmu ? Posiedzę jeszcze chwile z telefonem, przeczytam kolejne kartki książki a jutro z ogromną przyjemnością wrócę do 1999 roku i opowiem o moich wspomnieniach i o pracy na planie filmowym Weiser ?

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 

CZYTAJ TAKŻE; MASAKRA! Rozpędzone auto wjechało w pojazdy przed nim i WYLECIAŁO w powietrze!

Źródło: foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

SKANDALICZNE! Oskarżył KSIĘDZA o MOLESTOWANIE, aby nie oddać mu pieniędzy?!

Adam Gaafar

Barbarzyńskie, muzułmańskie prawo rozwodowe zostaje zniesione! Póki co w kolejnym kraju, ale "Talak, talak, talak" już nie wystarczy

Redakcja malydziennik

Krewna Anny Lewandowskiej to położna z Auschwitz Stanisława Leszczyńska. Mama trenerki szykuje o niej film!

Redakcja malydziennik
Ładuję....