WYDARZENIA

Zostałam zgwalcona, wszędzie słyszałam aborcja, aborcja, aborcja. Urodziłam. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie

Wbrew temu, co twierdzą aborcjoniści, choć dla każdej kobiety aborcja jest gigantyczną traumą, to dla wielu poczęte w wyniku gwałtu dziecko jest największym szczęściem. I zgwałcone nie boją się tego mówić.

Swoje historie, zazwyczaj anonimowo, żeby nie zdradzać pochodzenia swoich dzieci ich przyjaciołom i znajomym, zdecydowały się one opowiedzieć dziennikarzom „Daily Mail”. I nie ma co ukrywać, że brzmią one poruszająco.

 

– Kiedy miałam piętnaście lat zostałam zgwałcona i zaszłam w ciąże – opowiada pierwsza z kobiet. – Obecnie moja córka ma sześć lat, ja zaręczyłam się z miłością mojego życia, a drugie dziecko jest w drodze – opowiada 21-letnia obecnie kobieta.

 

Inna podkreśla, że została zgwałcona jako… czternastolatka. – Donosiłam ciąże i szczęśliwie urodziłam dziecko. Miałam ogromne szczęście, że zostałam pobłogosławiona macierzyństwem tak wcześniej, bo okazało się, że później byłam bezpłodna – mówi.

 

Jeszcze inna podkreśla, że gdy w wyniku gwałtu zaszła w ciąże nieustannie słyszała tylko o aborcji, tak jakby była to jedyna opcja. – Przyjęłam córkę, wychowałam ją, ona jest najlepszą rzeczą, jaka mi się w życiu przytrafiła – zaznacza.

 

Część kobiet, która decyduje się na urodzenie dziecka oddaje je do adopcji, ale są też takie, które wychowują je samodzielnie, a później ich dzieci są adoptowane przez ich mężczyzn. Taką historię opowiada inna bohaterka „Daily Mail”. – Cztery lata temu zostałam zgwałcona. Zaszłam w ciążę. Dziś wyszłam za mąż za mojego chłopaka, on adoptował moją córeczkę. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie – podkreśla.

 

Rozmówczynie „Daily Mail” niezwykle mocno podkreślają, że w ich dzieciach nie ma nic z ich gwałcicieli. – Zostałam zgwałcona w wieku osiemnastu lat. Zaszłam w ciąże. Urodziłam syna. On ma teraz 11 lat, a ja nie mogę nie być z niego dumna, bo on codziennie udowadnia, że nie ma w sobie nic z gwałciciela – mówi.

Źródło: LifeNews.com

Komentarze

Zobacz także

Źle, że 13-latka zaszła w ciążę, dobrze, że urodziła. Nie leczy się zła złem aborcji!

Redakcja malydziennik

Napadli go i pobili. Zobacz za co

Redakcja malydziennik

Ta roślina ma niesamowicie korzystny wpływ na zdrowie! Powinieneś mieć ją w swojej sypialni!

Redakcja malydziennik
Ładuję....