CYWILIZACJA

„Zostałam zgwałcona 43 200 razy”. Wstrząsające wyznanie kobiety porwanej do domu publicznego

Karla Jacinto z Meksyku walczy z handlarzami ludzi. Dokładnie wie, jak oni działają, bo sama w wieku 12 lat została im sprzedana. W ciągu kilku lat niewoli została zgwałcona prawie 44 tysięcy razy.

Kiedy 12-letnia Karla poznała starszego od siebie chłopaka, była wniebowzięta. „On kupował mi ubrania i buty, Mówił mi, że będę jego księżniczką” – opowiada dziewczyna. 

 

Po trzech miesiącach sielanki na jaw wyszły prawdziwe intencje chłopaka Karli. W rzeczywistości był on stręczycielem, który werbował młode dziewczyny dla zorganizowanej grupy przestępczej. Porwał Karlę i kazał jej uprawiać seks za pieniądze. Do ukończenia 16. roku życia dziewczyna była zmuszona była uprawiać seks z co najmniej 30 mężczyznami dziennie i prowadzić dziennik wszystkich klientów.

 

"Niektórzy ludzie śmiali się ze mnie, ponieważ płakałam. Musiałam zamykać oczy, żeby nie widzieć, co mi robią, i żebym niczego nie czuła” – mówi Karla.

 

Karla opowiedziała także o dniu, w którym miała nadzieję zostać uwolniona. Do domu publicznego, w którym była zmuszona pracować, weszło 30 umundurowanych policjantów. Zamiast jednak uwolnić więzione kobiety, funkcjonariusze dogadali się z właścielem przybytku i przez kilka godzin gwałcili znajdujące się tam kobiety. 

 

Dziewczyna więziona była przez cztery lata. Obecnie ma 23 i każdego dnia walczy z handlarzami ludźmi i stara się zapewnić ochronę uwalnianym z domów publicznych dziewczętom. 

 

"Będę walczyć z nimi do końca" – przekonuje. "Każdego dnia, kiedy się budzę, zastanawiam się, czy wieczorem będę jeszcze żyła. Śmierć czai się, ale ja im nie odpuszczę” – zapowiada. 

 

Źródło: helloChristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Co ludzie są gotowi zrobić dla lajków? Jak widać idiotów nie sieją, sami się rodzą

Redakcja malydziennik

CZY TO KONIEC 500+? Polacy będą dostawać zaledwie…

Adam Gaafar

Zmiany w kalendarzu niedziel. Zobacz, które niedziele będą handlowe

Redakcja malydziennik
Ładuję....