RELIGIA

ZOBACZ KONIECZNIE skąd uśmiech na twarzy tej świętej zakonnicy. PRAWDZIWY CUD!

Siostry Karmelitanki Bose z Argentyny, z klasztoru Santa Fe, zamieściły na YouTube film o zmarłej przed pół roku s. Cecylii, która odeszła w opinii świętości. Dowiedz się skąd uśmiech na ustach św. Cecylii.

Siostra Maria Cecylia ofiarę z życia poprzedziła męczeństwem. Widząc śmierć swoich współtowarzyszek, rzuciła się do ucieczki. Oprawcy nie zdecydowali się na pościg, nie posłali też za nią kuli. Zakonnica biegła jak nieprzytomna ulicą, dopóki nie została zatrzymana przez patrol. Przyznała otwarcie, że jest zakonnicą. Zaprowadzono ją do więzienia. Relacje kobiet więzionych razem z nią są ostatnimi informacjami, jakie posiadamy o losie s. Marii Cecylii. 

Siostry wizytki, szukając po latach śladów jej męczeństwa, ustaliły, że została zamordowana po pięciu dniach od aresztowania. Przejmujące wrażenie wywarł zakonny krzyż s. Marii Cecylii, przestrzelony i poszarpany kulą, która w niego ugodziła. Nasuwa się przypuszczenie, że krzyż zatrzymał impet kuli skierowanej w pierś siostry. Znane są przypadki, że przy masowych egzekucjach rannych grzebano z zabitymi. Żywi konali przysypani ziemią. Tajemnicę ostatnich chwil s. Marii Cecylii zna tylko Chrystus. 

 

Źródło: YouTube

Komentarze

Zobacz także

Zobacz, co się stało, gdy Aniołowie otworzyli bramy PIEKIELNE: "zamęt ohydy, przekleństw, łajań, wycia…"

Poznaj nieznaną przepowiednię ks. Ruotolo o Janie Pawle II i Polsce! „Świat idzie ku zatracie, ale Polska…”

Redakcja malydziennik

Dręczą cię pokusy? To znaczy, że Papież mówił do ciebie! PRZECZYTAJ

Redakcja malydziennik
Ładuję....