CYWILIZACJA

ZOBACZ ile zarobiła Ewa Chodakowska na odchudzaniu!

Spółka Bebio oparta na wizerunku popularnej trenerki fitness Ewy Chodakowskiej zanotowała w ubiegłym roku wzrost wpływów sprzedażowych na poziomie 21,9 mln złotych oraz zysków na poziomie 12,8 mln złotych. Ten ostatni został wypłacony Chodakowskiej oraz jej mężowi. Robi wrażenie, prawda. 

Według raportów złożonych w KRS, prezesem zarządu spółki Bebio jest maż trenerki, Eleftherios Kavoukis, a Chodakowska widnieje w nich jako wiceprezes. Firma zajmuje się internetową sprzedażą sygnowanych przez gwiazdę płyt DVD i jej książek. Ponadto spółka organizuje warsztaty promujące aktywny tryb życia i zdrowe odżywianie.

Niedawno Bebio wprowadziło także usługi z zakresu turystyki. Chodzi przede wszystkim o wyjazdy szkoleniowe połączone z aktywnym wypoczynkiem i ćwiczeniami.

– Dzięki intensywnej działalności promocyjnej i marketingowej nasza marka jest rozpoznawalna, a wydane płyty i książki są hitem na rynku polskim. Popularność Pani Ewy Chodakowskiej sprawiła podpisanie przez firmę wielu umów reklamowych oraz sponsorskich – pisze spółka w oficjalnym sprawozdaniu.

Trzeba dodać, że Ewa Chodakowska nie wstydzi się Jezusa i swojej wiary. Więc można zarobić naprawdę miliony, nie będąc lewakiem ani ateistą! Gratulacje !

Komentarze

Zobacz także

Czy te dzikusy muszą nam to robić? ISIS urządza piekło swoim niewolnikom. ZOBACZ

Redakcja malydziennik

SKANDAL! Uczeń powiedział, że są tylko dwie płcie i został za to… (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Panie ministrze Błaszczak, czy tak teraz policja będzie postępować z obrońcami życia? ZOBACZ!

Redakcja malydziennik
Ładuję....