CYWILIZACJA

Zobacz, co chcą zrobić hiszpańskie lesbijki, geje, transseksualiści i biseksualiści! Chcą całkowicie zniszczyć ruchy prolife!

Hiszpański parlament, Kortezy, proceduje właśnie ustawę, która ma zapobiegać dyskryminacji m. in. homoseksualistów, jednocześnie wykluczając organizacje broniące tradycyjnych wartości z życia publicznego.

Projekt w Kortezach złożyła skrajnie lewicowa partia Podemos. „Ustawy przeciwko dyskryminacji ze względu na orientację płciową, tożsamość lub wyrażanie płci i cech płciowych oraz o równości społecznej lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transseksualnych, transseksualnych i interseksualnych” zakłada ograniczenie wolności słowa, a także marginalizację organizacji prolife.

 

Ustawa inspirowana jest, a Ordo Iuris twierdzi nawet, że jest właściwy autor ustawy, przez hiszpańską Federację Lesbijek, Gejów, Transseksualistów i Biseksualistów. Oprócz agresywnej promocji homoseksualizmu, m. in. cenzurowanie poglądów uznawanych przez LGBT za obraźliwe, prowadzenie przez państwo specjalnych zajęć zrównujących praktyki homoseksualne z relacjami między kobietą a mężczyzną, czy wreszcie przyznawania opieki nad dziećmi jednej z pary lesbijek właśnie temu związkowi, a nie ojcu.

 

Za złamanie przepisów ma grozić nawet 45.000€ grzywny. Takie ujęcie sprawy stawia organizacje rodzinne i prolife w niekorzystnej sytuacji, gdyż de facto odbiera im możliwość funkcjonowania.

 

Ustawa na szczęście nie weszła jeszcze w życie, głosowana będzie we wrześniu, a partia Mariano Rajoya, premiera, który popiera te rozwiązania, nie ma większości w niższej izbie Kortezów.

Źródło: Ordo Iuris

Komentarze

Zobacz także

TRAGICZNY wypadek! Osobówka została ZMIAŻDŻONA, a w niej tkwił UWIĘZIONY…

Przerażające sondaże. Dla Brytyjczyków ekstremistą był nie tylko Martin Luther King, ale i Jezus Chrystus, a także każdy, kto…

Tak bardzo pragnęła dziecka, że nie zrażała się kolejnymi poronieniami. A było ich tyle, że niejedna kobieta dałaby sobie spokój

Redakcja malydziennik
Ładuję....