WYDARZENIA

Znany ksiądz pobił ucznia? Z łódzkiego kościoła uczeń wyszedł z płaczem

W czasie trwających rekolekcji na łódzkim Widzewie doszło do incydentu. "Fizycznie nie skrzywdziłem bardzo tego chłopca, to bez wątpienia poniżyłem go przy wszystkich" – mówił ks. Przemysław Szewczyk.

Jak podaje portal polskatimes.pl w czasie rekolekcji dla jednej z łódzkich szkół kapłan miał uderzyć ucznia. 250 gimnazjalistów uczestniczyło w dorocznych naukach, które prowadził ks. Przemysław Szewczyk (doktor historii Kościoła, znawca łaciny i greki). Sam ksiądz nie potrafił opanować niesubordynowanego tłumu, a obecni nauczyciele nie pomogli mu.

 

Po 15 minutach nieudanych prób uciszenia puściły mu nerwy – wyładował się na uczniu siedzącym w pierwszej ławce. Według relacji matki uderzył go w twarz. Dziecko siedziało razem z rodzicami z niedopitą puszką napoju, a po incydencie wyszło zapłakane. Ks. Szewczyk przeprosił publicznie za incydent, jednak dyrektor szkoły będzie interweniował w Kurii, a matka na policji.

 

Sytuacja jest jednak kuriozalna, nikt o zdrowym rozsądku nie pozwoliłby szeleścić puszką z napojem w klasie. Rodzice jednak siedzieli koło chłopca i nie interweniowali. Oczywiście, nikt nie ma prawa naruszać nietykalność cielesnej kogokolwiek.  

 

Jeżeli jednak nie nauczymy kultury tych dzieci, to marna przyszłość także kolejnych pokoleń. 

Źródło: polskatimes.pl/ MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

FENOMEN MEDYCYNY Najmłodsza matka w historii! Urodziła dziecko mając zaledwie…

Redakcja malydziennik

Po heroicznej walce odeszła Matka, która nie zgodziła się na aborcję

Redakcja malydziennik

Tragedia! Nastolatka NIE ŻYJE. Dzwoniła na pomoc, ale POLICJA uznała to za ŻART!

Redakcja malydziennik
Ładuję....