ARCHIWUM

Znany charyzmatyk ojciec Bashobora o Donaldzie Tusku i feministach. ZOBACZ!

Ojciec John Bashobora to charyzmatyczny kapłan, który na swoje rekolekcje przyciąga prawdziwe tłumy. Wczoraj przebywał w Radomiu na zamkniętych rekolekcjach w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas rekolekcji kapłan wypowiedział się na temat Donalda Tuska jak i demonicznych manifestacji polskich feministek. ZOBACZ, CO POWIEDZIAŁ!

O. Bashobora o manifestacji polskich feministek w dniu 8 marca powiedział: – To nie jest czas na bunt, demonstracje. To czas, by radować się, że jesteś kobietą. 8 marca to świętowanie, a nie potępianie. W Ugandzie przynosimy żółte kwiaty, bo u nas kobiety są szefami w rodzinie. Dzisiaj kobiety zamiast świętować, zaczynają maszerować. To szatańskie. On nie chce byś świętowała". 

A o Donaldzie Tusku o. Bashobora powiedział, że "Słyszę teraz, że zdradził Polskę. Ale wyobraźcie sobie, że pojawia się na Mszy świętej. Jedni klaszczą, bo wiele od niego uzyskali, a inni zaczynają buczeć. Ale Jezus powiedziałby: jesteś mój, kocham cię, chce przemienić twoje życie, nie patrzę na Tuska, lecz patrzę na mojego syna".

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Mocne słowa abp. Jędraszewskiego na Niedzielę Palmową! Także dziś są ludzie gotów przyjąć zapłatę od możnych tego świata, by zdradzić Jezusa

Redakcja malydziennik

Rechrystianizacja jako krucjata? Niedouki z PO nawet nie wiedzą, że gdyby nie krucjaty i rekonkwista byliby dziś muzułmanami!

Redakcja malydziennik

Papież – emeryt Benedykt ostrzega współczesny świat. Zobacz co napisał w tekście, który nie został jeszcze opublikowany!

Redakcja malydziennik
Ładuję....