POLITYKA

Znany charyzmatyk ojciec Bashobora o Donaldzie Tusku i feministach. ZOBACZ!

Ojciec John Bashobora to charyzmatyczny kapłan, który na swoje rekolekcje przyciąga prawdziwe tłumy. Wczoraj przebywał w Radomiu na zamkniętych rekolekcjach w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Podczas rekolekcji kapłan wypowiedział się na temat Donalda Tuska jak i demonicznych manifestacji polskich feministek. ZOBACZ, CO POWIEDZIAŁ!

O. Bashobora o manifestacji polskich feministek w dniu 8 marca powiedział: – To nie jest czas na bunt, demonstracje. To czas, by radować się, że jesteś kobietą. 8 marca to świętowanie, a nie potępianie. W Ugandzie przynosimy żółte kwiaty, bo u nas kobiety są szefami w rodzinie. Dzisiaj kobiety zamiast świętować, zaczynają maszerować. To szatańskie. On nie chce byś świętowała". 

A o Donaldzie Tusku o. Bashobora powiedział, że "Słyszę teraz, że zdradził Polskę. Ale wyobraźcie sobie, że pojawia się na Mszy świętej. Jedni klaszczą, bo wiele od niego uzyskali, a inni zaczynają buczeć. Ale Jezus powiedziałby: jesteś mój, kocham cię, chce przemienić twoje życie, nie patrzę na Tuska, lecz patrzę na mojego syna".

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Bakondi, doradca Orbana ostrzega Polskę! Przed czym? ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Francuski sąd skazał "DŻIHAD MAMĘ" na maksymalny wymiar kary! Jej syn czeka już na proces

Redakcja malydziennik

Mocny komunikat Wojska Polska na prowokację Rosjan!

Redakcja malydziennik
Ładuję....