CYWILIZACJA

Znaleźli łatwy sposób na UPAŁY! Wystarczy tylko…

Urzędnicy w mieście Iława (woj. warmińsko-mazurskie) znaleźli sprytny sposób na upały. Nie wymaga on on żadnego wysiłku i jest całkowicie naturalny!

Latem, gdy temperatura sięga 35 stopni, szuka się wielu skutecznych trików na ochłodę. Czy to skrycie się w cieniu, orzeźwiający napój, kąpanie w chłodnej wodzie…ale co jeśli nie ma takiej opcji? Urzędnicy z Iławy przychodzą z rozwiązaniem – znaleźli łatwy sposób na upały.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przepowiednie Nostradamusa się sprawdzają. Jest się czego bać!

 

Rozwiązaniem urzędników zajmujących się zielenią mają być…TRAWNIKI! Wpadli na pomysł, żeby najzwyczajniej nie kosić trawy i pozwolić dzikim roślinom rosnąć w okolicy. Spowoduje to większą wilgotność gleby i ochłodzenie otoczenia. Nie będzie to wymagało żadnych nakładów pracy lub finansowych, a wręcz przeciwnie – można zaoszczędzić sporo pieniędzy i wysiłku na koszeniu trawy.

 

Większa wilgotność gleby spowoduje pochłanianie sporej ilości zanieczyszczeń, pyłów i kurzu, które z powodu braku opadów unoszą się w powietrzu, wpływając przy tym negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo w wyższych trawach schronienie znajdą zwierzęta.

 

Źródło: Donald.pl

 

 

Komentarze

Zobacz także

Źle, że 13-latka zaszła w ciążę, dobrze, że urodziła. Nie leczy się zła złem aborcji!

Redakcja malydziennik

Turecki terrorysta: chciałem zabijać chrześcijan, niczego nie żałuję!

Redakcja malydziennik

Nowa amerykańska władza chce całkowitego zakazu aborcji!

Redakcja malydziennik
Ładuję....