CYWILIZACJA

Znaleźli łatwy sposób na UPAŁY! Wystarczy tylko…

Urzędnicy w mieście Iława (woj. warmińsko-mazurskie) znaleźli sprytny sposób na upały. Nie wymaga on on żadnego wysiłku i jest całkowicie naturalny!

Latem, gdy temperatura sięga 35 stopni, szuka się wielu skutecznych trików na ochłodę. Czy to skrycie się w cieniu, orzeźwiający napój, kąpanie w chłodnej wodzie…ale co jeśli nie ma takiej opcji? Urzędnicy z Iławy przychodzą z rozwiązaniem – znaleźli łatwy sposób na upały.

 

CZYTAJ TAKŻE: Przepowiednie Nostradamusa się sprawdzają. Jest się czego bać!

 

Rozwiązaniem urzędników zajmujących się zielenią mają być…TRAWNIKI! Wpadli na pomysł, żeby najzwyczajniej nie kosić trawy i pozwolić dzikim roślinom rosnąć w okolicy. Spowoduje to większą wilgotność gleby i ochłodzenie otoczenia. Nie będzie to wymagało żadnych nakładów pracy lub finansowych, a wręcz przeciwnie – można zaoszczędzić sporo pieniędzy i wysiłku na koszeniu trawy.

 

Większa wilgotność gleby spowoduje pochłanianie sporej ilości zanieczyszczeń, pyłów i kurzu, które z powodu braku opadów unoszą się w powietrzu, wpływając przy tym negatywnie na nasze zdrowie i samopoczucie. Dodatkowo w wyższych trawach schronienie znajdą zwierzęta.

 

Źródło: Donald.pl

 

 

Komentarze

Zobacz także

„Małżeństwa homoseksualne” są jak nazizm! Mocna wypowiedź hierarchy

Redakcja malydziennik

Jeśli TAM pojechałeś lub pojedziesz, UWAŻAJ! Ewakuowano 10 tysięcy osób (WIDEO)

Redakcja malydziennik

Facebook wyłączył dwa boty oparte na SI, po tym jak zaczęły mówić w sobie tylko znanym języku!

Redakcja malydziennik
Ładuję....