POLITYKA

Znajome gwałcicieli z Rimini zaczynają mówić i opowiadają przerażajace rzeczy

Z włoską gazetą "La Repubblica” roznawiały dziewczyny, które znały sprawców brutalnego gwałtu w Rimini. Kiedy teraz przypominają sobie słowa mężczyzn, cierpnie im skóra. „To byli psychopaci” – mówią zgodnie.

Jedna z dziewcząt przytacza słowa, jakie usłyszała od 15-letniego K., syna gastarbeitera z Maroka, będącego jednym ze sprawców gwałtu. Chłopak chwalił się, że swoje ofiary upija i gwałci. 

 

Dziewczyny opowiadają, że zaledwie dwa dni przed tragiczną nocą 26 sierpnia K. rzekomo chciał rzucić się na ich wspólną przyjaciółkę z paczki, ale grupie udało się go uspokoić. – Był psychopatą, bałyśmy się go – opowiadały dziewczyny włoskiej gazecie. Znajome K. rozpoznały go i jego trzech wspólników na nagraniach wideo upublicznionych przez policję, jeszcze zanim zostali oni aresztowani.

 

Wszyscy czterej sprawcy gwałtu na plaży w Rimini pochodzili i znali się z miasteczka, w którym mieszkali. Należeli do miejscowej młodzieżowej kliki składającej się z Marokańczyków, Albańczyków, Włochów – opowiadały dziewczyny "La Repubblica”.

 

Sprawcy gwałtu znani byli miejscowej policji. Funkcjonariusze wiedzieli o ich drobnych przestępstwach, ale nie spodziewali się, że potrafią być tak okrutni. Nauczyciele i policjanci przyznają, że rodziny aresztowanych przestępców żyły w biedzie. Nie można tego powiedzieć natomiast o gwałcicielach. 

 

Dziewczyny rozmawiające z "La Repubblica” przyznały, że jasne było dla nich, że czwórka chłopaków z ich kliki nie żyła tylko z zapomóg socjalnych. "Nosili markowe ubrania, których nie rozdają w Caritasie" – powiedziała jedna z nich. Kongijczyk handlował narkotykami.

 

Na Facebooku publikował zdjęcia, na których pozował dobrze ubrany na tle sportowych samochodów. Rozmówczynie „La Repubbliki” zaznaczają, że akurat K., najmłodszy z tej czwórki, często mówił o morderstwie i gwałcie, ale do nas nigdy się nie dotykał – przyznaje jedna z nic

Źródło: wp.pl

Komentarze

Zobacz także

Nareszcie niemiecka policja bierze się za islamskich duchownych!

Redakcja malydziennik

Uchodźcy wciąż gwałcą w Niemczech!

Redakcja malydziennik

To potwierdzone: im mięcej emigrantów, tym więcej terroru!

Redakcja malydziennik
Ładuję....