ARCHIWUM

Zmarł Przemysław Wałęsa, syn byłego prezydenta

W niedzielę wieczorem w mieszkaniu w Gdańsku znaleziono ciało 43-letniego Przemysława Wałęsy – syna b. prezydenta RP Lecha Wałęsy. Biegły z zakresu medycyny sądowej wstępnie orzekł, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.

Jak poinformowała PAP rzecznik prasowa gdańskiej policji, Aleksandra Siewert, około godz. 20 w niedzielę funkcjonariusze zostali poinformowani przez pracowników pogotowia ratunkowego o śmierci 43-letniego mężczyzny. "Ciało znaleziono w mieszkaniu" – wyjaśniła rzecznik.

 

Siewert dodała, że w mieszkaniu trwają czynności prowadzone przez grupę dochodzeniowo-śledczą. "Policjanci przeprowadzają oględziny z udziałem technika kryminalistyki. Na miejscu jest też prokurator i biegły z zakresu medycyny sądowej, który wstępnie orzekł, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie" – poinformowała rzecznik.

 

Jak podała stacja radiowa RMF, zmarły mężczyzna to Przemysław Wałęsa – jeden z synów byłego prezydenta. Nieoficjalnie PAP potwierdziła tą informację.

 

Lech i Danuta Wałęsa mieli ośmioro dzieci: cztery córki i czterech synów. Urodzony w 1974 r. Przemysław był trzecim z kolei dzieckiem, wcześniej przyszli na świat Bogdan i Sławomir.(PAP)

 

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Terlikowska: „Tania siła robocza” ma swoją godność. Oto dlaczego kobiety rezygnują z pracy

Redakcja malydziennik

ZOBACZ płomienne przemówienie Premier Szydło! Opozycja na deskach!

Redakcja malydziennik

Komisja Wenecka atakuje Polskę, Waszczykowski odpowiada: Być może czytali stare gazety!

Redakcja malydziennik
Ładuję....