CYWILIZACJA

Złapano Polaków-złodziei w Wielkiej Brytanii. Kradli nawet … prochy skremowanych dzieci!

Trójka Polaków została zatrzymana przez londyńską policję po serii włamań, w których udało im się ukraść biżuterię, elektronikę i karty kredytowe warte setki funtów. Wśród łupów znalazł się również makabryczny element – urna z prochami bliźniąt zmarłych przy porodzie.

Rabusie wpadli dopiero po tym, jak zgłoszono kradzież urny. Ktoś zgłosił na policję, że w okolicach Buxton road podejrzanie wolno jeździ samochód. Niedługo później wpłynęło kolejne zgłoszenie – przy tej samej ulicy dokonano włamania. Z jednej z posiadłości zniknął sejf, karty kredytowe, paszporty i komputer. Policjanci powiązali ten rabunek z podejrzanym pojazdem. Szybko namierzyli samochód i zaczęli go śledzić aż do domu w Whitton, jednej z dzielnic Londynu.

Na miejscu funkcjonariusze zastali trójkę mężczyzn, którzy właśnie usiłowali otworzyć skradziony sejf. Włamywacze oraz towarzysząca im 25-latka zostali aresztowani pod zarzutem włamania. W ich domu znaleziono ponad 400 skradzionych przedmiotów oraz urządzenia mogące być wykorzystywane przy rabunkach, takie jak młotki, łomy czy gumowe rękawiczki. Złodzieje przyznali się do winy. Sąd zadecyduje o karze 11 maja.

 slsp/media

Komentarze

Zobacz także

300 zł MANDATU, a nawet nie ruszysz miejsca. NIEWIEDZA kosztuje. Sprawdź, o co chodzi

Redakcja malydziennik

Wspaniały GEST! Odwołała ślub, a na przyjęcie zamiast rodziny zaprosiła…

Miłość jest silniejsza niż fizyczne deformacje. Dziewczynka z zespołem Pateu umierała w ramionach swojej mamy

Redakcja malydziennik
Ładuję....