WYDARZENIA

Złapano już dwójkę odpowiedzialną za zamach w Londynie! Co z tego, jeżeli służby zgodnie przyznają: kolejny atak jest "oczekiwany"

Władze brytyjskie aresztowały kolejną osobę w związku z atakiem na stację metra w Londynie. Państwo islamskie zadeklarowało odpowiedzialność za atak w stacji Parsons Green w londyńskim podziemiu.

21-letni mężczyzna został aresztowany w Hounslow w sobotę przez detektywów z London Metropolitan Police Counter Crorism Command. "Został aresztowany zgodnie z art. 41 ustawy o terroryzmie, podejrzany pozostaje w areszcie” – poinformowała policja w oświadczeniu w niedzielę.

 

Wcześniej policja aresztowała 18-letniego podejrzanego w porcie w Dover w sobotę. Państwo islamskie zadeklarowało odpowiedzialność za atak w stacji Parsons Green w londyńskim podziemiu. Materiał wybuchowy, owinięty w plastikową torbę, został ukryty w wiadrze, następnie wybuchł w porannych godzinach szczytu na stacji metra.

 

Nie było ofiar śmiertelnych, ale co najmniej 30 osób zostało rannych. Po wybuchu bomby, Wielka Brytania podniosła poziom zagrożenia terrorem na "krytyczny", czyli najwyższy poziom, co oznacza, że kolejny atak jest "oczekiwany".

Źródło: telewizjarepublika.pl

Komentarze

Zobacz także

Niegdyś wierzono, że jest to antidotum na złego ducha! Dziś leczy ciało i ….

Redakcja malydziennik

Niesamowite zjawisko na polskim niebie! Obiegło … cały świat!

Uczniowie nie pójdą we wrześniu do szkoły?! A wszystko to przez…

Redakcja malydziennik
Ładuję....