CYWILIZACJA

Złapali ją na gorącym uczynku! Próbowała spuścić noworodka w toalecie

Pod zarzutem próby zabójstwa została aresztowana 25-letnia Sarah Lockner. KObieta próbowała spuścić w toalecie swoje nowo narodzone dziecko.

25-letnia Sarah Lockner pracowała w restauracji McDonalds. $ września bardzo źle się czuła, skarżyła się na bóle brzucha. W końcu poprosiła szefa o zgodę na wcześniejsze wyjście z pracy.

 

Taką zgodę kobieta dostała, ale zamiast do domu, udała się do restauracyjnej toalety, gdzie – jak się okazało – urodziła dziecko. 

 

Tajemniczym zachowaniem kobiety zaniepokoili się koledzy z pracy. Postanowili sprawdzić, czy wszystko jest w porządku. Kiedy otworzyli drzwi łazienki, w której przebywała Lockner, zobaczyli, że kobieta próbuje spuścić w toalecie noworodka. Świadkowie zeznali, że w łazience była kałuża krwi. Na miejsce szybko wezwane zostały służby ratunkowe.

 

Dziecko jest obecnie w śpiączce. Trudno określić, jakie zmiany w mózgu spowodowało niedotlenienie. 

 

Sarah Lockner została aresztowana pod zarzutem próby zabójstwa i znęcania się. Mówiła policji, że nie miała pojęcia o tym, że jest w ciąży. Grozi jej dożywocie.

Źródło: wprost.pl

Komentarze

Zobacz także

Taka okazja się NIE POWTÓRZY! Chrześcijanie mogą powrócić na rdzenne tereny w Niniwie. Lecz "jeśli nam nie pomożecie, będą nowe fale migrantów"

Potem stał się CUD! Zobacz, co się stało z aktorką po przyjęciu ostatniego…

Adam Gaafar

SZOKUJĄCE! Demencja i Alzheimer zbierają największe śmiertelne żniwo w Wielkiej Brytanii

Redakcja malydziennik
Ładuję....