WYDARZENIA

Ziobro upomina się o dokumenty w sprawie śledztwa Magdaleny Żuk. Czy kiedyś się dowiemy, dlaczego młoda dziewczyna nie żyje?

Sprawa tajemniczej śmierci Magdaleny Żuk wstrząsnęła całą Polską. Dziewczyna wyjechała na urlop do Egiptu i tam w dziwnych okolicznościach zmarła. Teraz sprawą chce się zająć Zbigniew Ziobro. Do prokuratury w Egipcie wysłał list z prośbą o jak najszybsze przekazane polskiej stronie dokumentów w sprawie śmierci Magdaleny Żuk

 

Minister sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro wysłał list do egipskich prokuratorów, donosi PAP. Ziobro chce, by do Polski wreszcie trafiła dokumentacja śledztwa."Jeszcze w maju 2017 r. polscy prokuratorzy zwrócili się do prokuratury egipskiej z wnioskiem o udzielenie międzynarodowej pomocy prawnej, a w szczególności o przekazanie pełnej dokumentacji wyników sekcji zwłok zmarłej, badań specjalistycznych, a także dokumentacji medycznej Magdaleny Żuk ze szpitali w Port Ghalib i w Hurghadzie" – napisał minister.

 

Przekazanie do Polski dokumentów jest bardzo istotne do prowadzenia śledztwa. "Mając na uwadze dobrą dotychczas współpracę egipsko-polską w sprawach karnych, uprzejmie proszę o podjęcie działań, których efektem będzie przekazanie do Polski w możliwie najkrótszym terminie wymienionej dokumentacji, dotyczącej zmarłej Magdaleny Żuk" – poprosił Ziobro.

 

Magdalena Żuk na przełomie kwietnia i maja była w Egipcie. Tam doszło do tajemniczych zdarzeń, w wyniku których 27-letnia kobieta zmarła. 

Źródło: fakt24.pl

Komentarze

Zobacz także

Dziwne rysunki na Ziemi. Archeolodzy mówią, że mają ponad tysiąc lat! ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Ochotnicza Straż Pożarna ratuje US Army. Wypadek armii amerykańskiej w Polsce!

Redakcja malydziennik

To zwiastuje nadejście Antychrysta. Teologowie ostrzegają!

Ładuję....