CYWILIZACJA

"Zero litości dla takich drani!" Będzie sprawiedliwość: radny z Bydgoszczy znęcał się nad żoną, radnym już nie jest, a czeka go wyrok

Zarzuty znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną usłyszał w środę był radny z Bydgoszczy Rafał P. – poinformował PAP rzecznik prokuratury okręgowej Warszawa-Praga Łukasz Łapczyński. Dodał, że P. nie przyznał się do winy i odmówił złożenia wyjaśnień.

"Rafał P. usłyszał też zarzut naruszenia, w dniu 7 lutego tego roku w Warszawie, miru domowego poprzez wdarcie się do lokalu, zajmowanego przez pokrzywdzoną i nie opuszczenia go wbrew jej żądaniu" – dodał prokurator.

 

Wobec b. radnego zastosowano dozór policji, połączony z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną i zbliżania się do niej.

 

Śledztwo w tej sprawie prowadzone było przez warszawską prokuraturę od lutego br. Nadzorem objęła je Prokuratura Krajowa. Sam Rafał P. w kwietniu zrezygnował z mandatu radnego Bydgoszczy.

 

Sprawa P. po raz pierwszy światło dzienne ujrzała pod koniec lutego, kiedy lokalne media zamieściły relację jego żony, opowiadała że mąż znęcał się nad nią. W internecie pojawiło się też nagranie głosowe z domowej awantury zrobione przez żonę. P. po pierwszych publikacjach zrezygnował z klubu radnych PiS i z partii.

 

Zachowanie byłego radnego, tuż po ujawnieniu sprawy, skomentował m.in. wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki, informując na Twitterze, że Prokuratura Krajowa objęła nadzór nad sprawą radnego P. Napisał: "w mojej ocenie – zero litości dla takich drani". (PAP)

Źródło: PAP

Komentarze

Zobacz także

Uderzenie w godność Polaków i lewacki wymysł… Politycy ostro o braku dostępu do…

Redakcja malydziennik

Oto jaka grupa krwi najbardziej przyciąga kleszcze! ZOBACZ!

"To jest wojna cywilizacyjna. To nie bez przyczyny uderzono w jarmark bożonarodzeniowy"

Redakcja malydziennik
Ładuję....