CYWILIZACJA

Zepsuty naród! Szwedzi żądają prawa do aborcji dla mężczyzn, prawa do nekrofilii i kazirodztwa!

"Mężczyźni też chcą mieć wpływ na to, czy zostaną ojcami" – mówią członkowie Ludowej Partii Liberalnej ze Szwecji. To właśnie młodzieżówka tego ugrupowania domaga się prawa do tzw. aborcji dla mężczyzn.

Szwedzi z młodzieżówki Ludowej Partii Liberalnej przygotowali projekt, który zakłada, że mężczyzna który nie chce zostać ojcem, będzie mógł na piśmie zrzec się praw oraz odstąpić od płacenia alimentów na dziecko. Tym sposobem kobieta, która wie, że jej partner nie będzie dla niej wsparciem finansowym oraz "pedagogicznym" może podjąć decyzję o usunięciu dziecka. Warunek? Mężczyzna musi określić się do 18 tygodnia ciąży, ponieważ w Szwecji aborcja dozwolona jest właśnie do tego momentu trwania ciąży. 

 

Młodzieżówka z liberalnej partii przekonuje, że wprowadzenie takich regulacji jest konieczne, ponieważ zrównuje obie płcie. Przeciwnicy głośną krzyczą, że pomysł jest niedorzeczny i uderza w rodzinę.

 

Przypomnijmy, że członkowie tej samej partii kilka miesięcy temu wnioskowali o legalizację kazirodztwa oraz nekrofilii. W tym drugim przypadku twierdzą, że osoba, która po swojej śmierci godzi się na to aby jej partner odbywał z nią akty seksualne, powinna wyrazić zgodę na piśmie. Wtedy bez żadnych przeszkód i zgodnie z prawem partner/partnerka nieżyjącej już osoby mogłaby bez przeszkód nadal "wykorzystywać" ciało swojej drugiej połówki mając odpowiednią zgodę w ręku. 

Źródło: wp.pl, theguardian.com

Komentarze

Zobacz także

SKANDALICZNE zachowanie POLAKÓW na DRODZE! Tam tragiczny WYPADEK, a oni chamsko sobie…(WIDEO)

Redakcja malydziennik

Nielegalnym imigrantom dziękujemy! Oto, jakie zmiany wprowadza MSWiA

Redakcja malydziennik

Ukradłeś? Niech cię zobaczą. Prosty i skuteczny sposób na złodziei. Tyle że niezgodny z prawem

Redakcja malydziennik
Ładuję....