CYWILIZACJA

Żenada! Nawet karmienie piersią wykorzystują do promocji homoseksualizmu

Australijskie lesbijki wystąpiły w sesji promującej karmienie piersią. Zdjęcia kobiet na przemian karmiących niemowlę mają być dowodem na to, że takie związki są normalne, a nawet lepsze od heteroseksualnych, bo mogą po partnersku dzielić się nawet karmieniem piersią.

Claire Eden-McIlroy i Steph Eden-McIlroy z miesięcznym dzieckiem (dziewczynka o imieniu LJ) pozowały fotografce Lacey Barratt. Fotografce, która na swojej stronie prezentuje fotografie ukazujące piękno karmienia piersią i naturalnego porodu.

 

„To jest całkowicie naturalne i wygodne. Robimy to w naszym domu, a naszymi fotografiami chciałyśmy ukazać wartość jednopłciowych związków” – mówiła „Daily Mail” Claire, która dziewczynkę urodziła,dzięki nasieniu otrzymanemu od dawcy. Claire opowiadała, że nie tylko ona jako biologiczna matka chciała dziecko karmić piersią. Piersią dziecko chciała także karmić jej partnerka Steph. W tym celu za pomocą laktatora co dwie godziny stymulowała swoje piersi do produkcji pokarmu. Przyjmowała także kozieradkę, która pozytywnie wpływa na laktację.

 

Dlaczego fotografka postanowiła sfotografować lesbijki? Jak tłumaczy, chciała w ten sposób pokazać, że kobieta może karmić dziecko nawet wtedy, kiedy go fizycznie nie urodzi. Że jest możliwe rozbudzenie laktacji w każdej chwili.

 

Na swoim Instagramie przy zdjęciach karmiących na zmianę dziecko lesbijek fotografka napisała:

 

"Czy możemy porozmawiać o karmieniu piersią przez pary jednopłciowe? Czy możemy porozmawiać o tym, że jest to jak najbardziej normalne? Że to dzielenie z partnerem odpowiedzialności za dziecko. Panie, czy wiecie, że nie musicie być biologiczną matką, by karmić piersią? Mamy adopcyjne, mamy, które korzystają z usług surogatki, czy wy wiecie, że też możecie swoje dziecko karmić piersią? Mężczyźni, żyjący w związkach jednopłciowych, czy wiecie, że możecie dla swojego dziecka znaleźć mamkę, która je wykarmi piersią? Wiecie, że istnieje coś takiego jak dawstwo mleka? Jak SNS? Możliwości są nieograniczone. Homoseksualizm nie jest przeszkodą, by karmić dziecko piersią. Na równość zasługują wszyscy.

 

 

Szkoda, że tak piękna rzecz jak karmienie piersią została wykorzystana do promocji homoseksualizmu, a także do przekonywania, że pary te są znacznie lepsze niż hetroseskulane, bo mogą się dzielić karmieniem. Żenada.  

Źródło: dailymail.co.uk

Komentarze

Zobacz także

Polska na dobrej drodze! Eksperci potwierdzają: ROSNĄ wpływy z podatku VAT!

Uczniowie nie pójdą we wrześniu do szkoły?! A wszystko to przez…

Redakcja malydziennik

Szaleństwo transseksualizmu: 11-latka przejdzie terapię, aby nie być kobietą. Jest córką Angeliny Jolie i Brada Pitta

Ładuję....