CYWILIZACJA

Zdrowe lody. Możesz zrobić je samemu z…

Zbliża się lato, czyli czas, kiedy chętnie sięgamy po coś chłodnego. A co by schłodziło lepiej niż lody? Co prawda smaczne, ale nie dość, że kaloryczne, to jeszcze niezdrowe ze względu na zawartość dużej ilości cukru…ale jest na to sposób. LODY BANANOWE!

 

Każdy może zrobić je samemu w domu. Wykonanie jest banalnie proste. Najpierw trzeba zamrozić kilka sztuk (w zależności od apetytu) obranego, pokrojonego banana najlepiej na noc, jednak wystarczy czasem parę godzin. Następnie zblendować je z mlekiem i innymi dodatkami owocowymi itp. Trzeba tylko uważać na to, żeby nie popsuć blendera- jeśli ma słabszą moc dodać więcej mleka, a jeśli dużą to nie trzeba go nawet dodawać.

 

CZYTAJ TAKŻE: Szczekający kot- tego na pewno nie widziałeś! (WIDEO)

 

Lody z banana są słodkie, zdrowe i orzeźwiające. W dodatku uzupełniamy przy tym zapotrzebowanie naszego organizmu na liczne witaminy i składniki mineralne, jak potas, magnez, witaminy A, E, K, C, B6.

Komentarze

Zobacz także

Rosyjski le parkour bez cenzury: TYLKO dla ludzi o mocnych nerwach!

Redakcja malydziennik

ROZMOWA MAŁEGO DZIENNIKA Szef turyńskiej Caritas: imigranci są „jednym z naszych najważniejszych problemów”

Redakcja malydziennik

"Wiemy jednak, że żaden cel, nawet sam w sobie szlachetny, taki jak przewidywalne korzyści dla nauki, innych ludzi lub dla społeczeństwa, nie może usprawiedliwić…” Franciszek BARDZO OSTRO

Ładuję....