ARCHIWUM

Zdjęcie zrobione w lunaparku zszokowało rodzinę. Dlaczego?

Brytyjska rodzina wybrała się do Landmark Forest Adventure Park w Szkocji. Fiona Petrie z rodziną świetnie się tam bawili. Bo i atrakcji nie brakowało. Nie spodziewali się, że największa będzie Bamboozeleum. To galeria różnych eksponatów, które dają oszałamiające efekty specjalne takie jak: krzywe zwierciadła, hologramy, video mikroskopy czy kamery termowizyjne.

Ta ostatnia atrakcja dostarczyła rodzinie niesamowitych wrażeń. Okazało się bowiem, że oprócz całej ich czwórki (tata, mama, 2 synów) na monitorze mogli obejrzeć brata (lub siostrę) w brzuchu mamy.

 

Ross Coulter, przedstawiciel firmy Landmark, powiedział STV News: „Zdjęcie biło rekordy popularności, kiedy opublikowaliśmy je na Facebooku. Wiele osób oznaczało swoich znajomych, którzy spodziewają się dziecka, by również zrobili sobie u nas taką pamiątkę. W najbliższym czasie mamy nadzieję gościć w naszym parku wiele kobiet w ciąży”. 

 

Szefostwo parku rozrywki, dzięki udostępnieniu tego zdjęcia, dało jasny sygnał, że dla nich ważne są wszystkie dzieci. I te narodzone, i te, które są jeszcze w brzuchu mamy. 

 

Źródło: LifeNews.com/MałyDziennik

Komentarze

Zobacz także

Francja ma nowego premiera. ZOBACZ KOGO?

Redakcja malydziennik

Komisja Wenecka atakuje Polskę, Waszczykowski odpowiada: Być może czytali stare gazety!

Redakcja malydziennik

NARESZCIE! Kaczyński: PiS planuje zmianę w ordynacji przed wyborami samorządowymi

Redakcja malydziennik
Ładuję....