CYWILIZACJA

Zamiast złotej jesieni ARMAGEDON pogodowy. Lepiej nie wychodź dziś z domu!

W ciągu ostatniej doby w związku z ulewnymi wichurami i deszczami strażacy interweniowali blisko 200 razy. Przede wszystkim musieli usuwać powalone drzewa i i wypompowywać wodę z zalanych piwnic.

Najwięcej razy strażacy interweniowali na Żywiecczyźnie i Śląsku Cieszyńskim. Z powodu ulewnych deszczów zalane zostały m.in. piwnica szkoły podstawowej w Siennej oraz trzy pomieszczenia liceum w Milówce w gminie Lipowa.

 

Natomiast w Wiśle, Ustroniu i Godziszowie strażacy musieli usuwać wiele drzew, które przewróciły się na podmokłym terenie.

 

Ulewy wciąż nie ustają. Na południu Polski opady lekko słabną, ale będą nam towarzyszyć co najmniej do piątku. Do jutra ostrzeżenia przed silnym deszczem obowiązują na północy – od Mazowsza, przez Podlasie i Warmię po Pomorze. 

#ostrzeżenia #IMGW : również dziś możemy spodziewać się intensywnych opadów deszczu, w woj. pomorskim także silny wiatr. #deszcz #pogoda pic.twitter.com/xIym7IFwXQ

— RCB (@RCB_RP) 17 września 2017

Źródło: Telewizja Republika

Komentarze

Zobacz także

Polaków próbowano atakować nawet w Watykanie. Niespodziewanie wziął nas w obronę PEWIEN WAŻNY CZŁOWIEK

Redakcja malydziennik

Brawo!!! Policja wkroczyła do domów dystrybutorów pigułek aborcyjnych. Tak trzymać!

Naukowcy, którzy badają patologie związane z homoseksualizmem, są szykanowani. Homopropaganda już postawiła jednego z psychiatrów przed izbą zawodową

Ładuję....