POLITYKA

Zachód kapituluje przed TERRORYZMEM! Zobacz Video!

Publikujemy nagranie z Birmingham, wykonane przez jednego z naszych czytelników. Widać na nim zapory antyterrorystyczne, które stały się już elementem codziennego widoku w krajach zachodnich, w tym w Wielkiej Brytanii. Co będzie następne? Gumowe noże?

"Birmingham przygotowuję się do otwarcia kiermaszu świątecznego, wskutek czego postawione zostały betonowe zapory, aby uniemożliwić potencjalnym terrorystom wjechanie z impetem w ludzi- tak usłyszałem w radiu. Na serio." – pisze pan Wojciech.

 

"Ktoś na pewno powie, że to świetny pomysł z tymi barierami i ograniczeniami. Poniekąd może mieć rację, niemniej jednak, nie tak powinna wyglądać walka z terroryzmem moim zdaniem. To oni nas powinni się bać, nie na odwrót. Powinni bać się konsekwencji, gdzie często ich nie ma, bądź są znikome. Nam nie trzeba betonowych zapór, a brak przyzwolenia na swawole i jurysdykcje ekstremistów. Bariery to powinny być już dawno ustawione, ale w polityce europejskich krajów i mentalnie w głowach ekstremistów. Mamy przykład po zamachu w Manchesterze, że nie cofną sie przed niczym… dokonując bestialskiego ataku na dzieci!" – konkluduje nasz czytelnik.

 

Nie sposób nie przyznać mu racji. Zachód zamiast zapobiegać chorobie stara się ją leczyć objawowo… jak tak dalej pójdzie w Anglii doczekają się wykrywaczy metalu na każdym rogu ulicy, w sklepach będą sprzedawane gumowe sztućce, samochody będą obite poduszkami i będą posiadały jednobiegową skrzynią biegów… strach pomyśleć. Poniżej film:

 

Źródło: www.youtube.com/Vojtas MK

Komentarze

Zobacz także

Program 500 plus trafił do… TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO

Agnieszka Holland przeszła samą siebie! "Mnie się te miesięcznice z miesiączką kojarzą"

Redakcja malydziennik

Europa przejrzała na oczy! Ten muzułmański kraj nie tak prędko wejdzie do UE. Groźby to nie wszystkie ich zabiegi

Ładuję....