POLITYKA

Zabrali dziecko dziadkom, bo… NIE UWIERZYSZ! To gorzej niż zbrodnia, to…

Dziadkowie, którzy zajmowali się dzieckiem nie chcieli w ten sposób dopuścić, aby wymknęło się ono z domu po zmroku.

Władze Wielkiej Brytanii umieściły dziecko w domu opieki, ponieważ zajmujący się nim dziadkowie zamknęli je na noc w sypialni.

 

Siedmioletnie dziecko zostało odebrane spod opieki dziadków i umieszczone w miejskim ośrodku po tym, jak pracownicy socjalni z West Midlands dowiedzieli się, że seniorzy zamknęli na klucz pokój, w którym dziecko miało spać. Takie zachowanie za wysoce karygodne uznała sędzia Rosalind Bush, stwierdzając po przesłuchaniu, że dziecko musi zostać odebrane prawowitym opiekunom. Jednocześnie dziadkom nie zostało przekazane żadne pisemne oświadczenie czy uzasadnienie wyroku, wobec czego oficjalnie nie wiadomo na jakiej podstawie została podjęta tak drastyczna decyzja.

 

Tymczasem jak tłumaczą dziadkowie, dziecko zostało zamknięte na noc w sypialni ponieważ wcześniej już dwukrotnie próbowało się wymknąć z domu, pomimo bardzo późnej pory. Jednak tłumaczenia opiekunów, że ich postępowanie było podjęte wyłącznie dla dobra dziecka, nie przekonały ani pracowników społecznych ani sądu. Sprawa odbyła się przed Sądem Rodzinnym w Wolverhampton, jednakże dotąd nie opublikowano orzeczenia.

 

CD.

Źródło: Swiato-podglad.pl

Komentarze

Zobacz także

Uwierzyliście, że feministki są głosem wszystkich kobiet? Zobaczcie, jaka to MANIPULACJA

Wiemy, co znajduje się w zbiorze zastrzeżonym IPN. Jego ujawnienie już 23 stycznia. Drżyjcie…

Redakcja malydziennik

Niemcy chcą mieć "swojego namiestnika" w Polsce! Nawet się z tym nie kryją!

Ładuję....