WYDARZENIA

Za publikację zdjęcie Hitlera ściskającego dłoń islamskiego muftiego dziennikarz TRAFI DO WIĘZIENIA

Bulwersująca sprawa wydarzyła się w Niemczech. Na Facebooku Michael Stuerzenberger opublikował historyczne zdjęcie, które uznane zostało za szkodzące islamowi.

Niemiecki sąd skazał na 6 miesięcy, w zawieszeniu na 3,5 roku więzienia, Michaela Stuerzenbergera za krytykę islamu. W artykule o temtyce historycznej opisał spotkanie nazistów z Muhammandem Aminem al-Husajnim, wielkim muftim Jerozolimy.

 

Nie wiadomo, o czym rozmawiał on z Adolfem Hitlerem, jednak premier Izraela, Benjamin Netanjahu twierdzi, że to mufti namówił go do eksterminacji Żydów. Potwierdzone jest jednak zamiłowania al-Huajniego do nazizmu i chęci utworzenia muzułmańskiego Waffen-SS.

 

Głównym dowodem w sprawie było jednak zdjęcie opublikowane na Facebooku, na którym dwaj panowie ściskali sobie ręce. W interpretacji sądu, mogła rodzić ona interpretacje szkodzące islamowi. Dziennikarz trafi więc do więzienia za potencjalną myślozbrodnię w umysłach odbiorców.

 

Na szczęście wyrok nie jest prawomocny, a jak podaje portal stefczyk.info, Stuerzenberger ma za sobą długą walkę z polityczną hipokryzją.

Źródło: stefczyk.info

Komentarze

Zobacz także

To dziecko ma POŁOWĘ serca i czuje się całkiem dobrze. Jack "może nigdy nie chodzić, uśmiechać się, ani pójść do szkoły, ale jako mama obiecuję, że zrobię dla niego wszystko"

Redakcja malydziennik

Czy Igor Stachowiak został uduszony? Nowe fakty!

Redakcja malydziennik

Miłość jest silniejsza niż fizyczne deformacje. Dziewczynka z zespołem Pateu umierała w ramionach swojej mamy

Redakcja malydziennik
Ładuję....