POLITYKA

"Za czasów PO polski kontrwywiad był dla Rosjan zupełnie otwarty"

Za czasów PO polski kontrwywiad był dla Rosjan zupełnie otwarty – mówił w Telewizji Republika Adrian Stanowski, publicysta "Gazety Polskiej Codziennie" odnosząc się do publikacji tego dziennika.

– Dwukrotnie szef i zastępca szefa kontrwywiadu wyjeżdżają na teren wrogiego nam państwa – mówił na antenie Telewizji Republika Adrian Stankowski. – Posiadają oni dostęp do ogromnej ilości informacji. Rosjanie mogli dosypać im coś do jedzenia, zrobić kontrowersyjne zdjęcia- stwierdził Stankowski.

 

– Przed wyjazdem musieli oni wypełnić kwestionariusz osobowy, w którym musieli podać wszystkie swoje dane. To jest coś niebywałego – dodał dziennikarz. 

 

– To jest coś niesłychanie groźnego – powiedział Stankowski. – Za czasów Platformy Obywatelskiej polski kontrwywiad był dla Rosjan kompletnie otwarty, czytali w nas jak w księdze. To rodzi odpowiedzialność karną, to nie są rzeczy obojętne. Mam nadzieję, że ta sprawa doczeka się finału  w sądzie i skazania. To nie są przelewki. To jest poważna służba, nasze bezpieczeństwo – dodał Stankowski.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

To musisz zobaczyć: AfD MASAKRUJE Angelę Merkel antyimigranckim plakatem prolife. Sprawdź jak to możliwe!

Redakcja malydziennik

Polska będzie rozmawiać z Ukraina o polityce historycznej. WRESZCIE ZAKOŃCZĄ SIĘ NIEPOROZUMIENIA!

Redakcja malydziennik

Dlaczego Niemcy chcą Europy dwóch prędkości? Kaczyński odpowiada bardzo trzeźwo. To jednak mistrz analizy!

Ładuję....