RELIGIA

Wyznawca religii "pokoju" chciał zdemolować kościół w Polsce.

Policjanci z Mokotowa w kilkanaście minut ustalili i zatrzymali 37 – letniego obywatela Iranu, który podejrzewany jest o uszkodzenie ramy okiennej i wybicia szyby w jednym z jezuickich kościołów. Mokotowski sąd przychylił się do wniosku policji i prokuratury i zastosował wobec niego 3 miesięczny areszt. Szkody oszacowano na 2000 zł.

Policjanci zareagowali natychmiast. Zaledwie kilka minut po zgłoszeniu ustalili, że wysoki mężczyzna w wieku około 40 lat o śniadej cerze dokonał wybicia szyby i uszkodzenia ramy okiennej w jednym z jezuickich kościołów.

Poszukiwania islamskiego wandala nie trwały długo. Kilka przecznic dalej zatrzymali człowieka, który odpowiadał ustalonemu rysopisowi. Ludzie, którzy zgłosili sprawę, rozpoznali 37-letniego mężczyznę, wobec czego trafił on do aresztu. Nie miał żadnych dokumentów. Za pomocą tłumacza udało się ustalić irańskie obywatelstwo zatrzymanego.

Następnego dnia Irańczyk usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Szkodę oszacowano na 2000 zł.

Sąd przychylił się do wniosku prokuratury i policji i zatrzymał agresywnego islamistę w areszcie. Może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Islamista udzielił w warszawiakom lekcji religii pokoju w praktyce. A ich prezydentowa Gronkiewicz-Waltz dodatkowo chce ich jeszcze sprowadzać w większej ilości.

Źródło: http://warszawawpigulce.pl

Komentarze

Zobacz także

Czy grupa kardynałów chce rezygnacji Franciszka, bo… obawia się schizmy większej niż za czasów Reformacji?

SPODZIEWAŁBYŚ się? To powiedział Franciszek! "Chrześcijanin zwłaszcza wśród problemów powinien mówić…

Redakcja malydziennik

Kogo Chuck Norris prosi o obronę? Jest tylko jedna taka OSOBA! „Chuck, już pora byś wrócił do…”

Redakcja malydziennik
Ładuję....