POLITYKA

„Wypadałoby przyjechać buldożerem, zaorać ten cały sąd i wyrzucić wszystkich tamtejszych sędziów na bruk”. Kluczowe dowody w sprawie Amber Gold zniknęły

Sąd w Gdańsku zgubił trzy dyski twarde, które stanowią kluczowe dowody ws. Amber Gold. Znajdowały się na nich dane właścicieli, pracowników, bazy danych oraz bardzo istotne materiały księgowe. Niestety – dyski wyparowały.

– Tam działa nie tylko kasta, ale zorganizowana mafia, której celem jest obrona interesów tych, którzy stali za Amber Gold. Ta naczelna para, to tylko słupy w tym wszystkim. Kto inny stoi za Amber Gold. Cały czas powstaje pytanie o zaangażowanie syna znanego polityka – w jaki sposób odbywała się protekcja niejakiego Józefa Bąka – w "Chłodnym okiem" komentuje Tomasz Terlikowski.

 

Na pytanie prowadzącego "Co należało by zrobić w obliczu tak podejrzanej sytuacji" red. Terlikowski odpowiada jasno, bez ogródek: "Wypadałoby przyjechać buldożerem, zaorać ten cały sąd i wyrzucić wszystkich tamtejszych sędziów na bruk, ponieważ skoro nie wiadomo, kto jest odpowiedzialny za zgubienie dowodów, to niech odpowiadają wszyscy pracownicy sądu. Nie wierzę w przypadki. Tego typu dokumenty nie giną przypadkowo, więc sprawa dla myślącego człowieka jest ewidentnie podejrzana."

 

Red. Terlikowski na zakończenie wypowiedział słowa, które można traktować jako odzew do sędziów, którzy lubią i należą do starego układu. – Sędziowie uznali, że obecna władza jest tylko na chwilę. Nie chcą się dostosowywać, bo wierzą, że wróci poprzedni układ. Obojętne pod jaką nazwą, ale ma wrócić. Nie wróci, więc sędziowie niech zaczną się przyzwyczajać i zasądzać sprawiedliwe wyroki – podsumowuje Terlikowski.

Źródło: TelewizjaRepublika.pl/ nonpossumus.pl

Komentarze

Zobacz także

Macierewicz ostro: Tusk jest odpowiedzialny prawnie w związku z katastrofą smoleńską

Redakcja malydziennik

Ukraina wreszcie zmierzy się ze zbrodniami UPA! Rusza kampania informacyjna ukraińskiego IPN!

Kolejny biskup podpisuje się pod oświadczeniem przypominającym niezmienne nauczanie Kościoła! Tym razem Austriak!

Redakcja malydziennik
Ładuję....