POLITYKA

Wyjaśniono wreszcie, w jaki sposób joga powiązana jest z … szatanem! PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

Beth Eckert, od wielu lat zaangażowana była w New Age i okultyzm. Uprawiała jogę i była wyznawczynią takich demonicznych religii jak hinduizm, taoizm czy buddyzm. Dziś, nawrócona na chrześcijaństwo wyjaśnia dokładnie na czym polega tak naprawdę joga i jak powoduje otwarcie wnętrza człowieka na działanie szatana. Jeśli nadal uważasz, że joga to nic złego, PRZECZYTAJ UWAŻNIE!

Kobieta uprawiała jogę codziennie. Nie tylko uprawiała ćwiczenia ale interesowała się również filozofią jogi. I okazało się, że joga to sam demon!

 

Dziś mówi, że praktykując jogę człowiek zaprasza do swojego ciała demonicznego ducha kundalini, łączy się z fałszywą hinduistyczną boginią Śakti. A to wszystko jest zaproszeniem dla innych demonów, by przyszły do naszego ciała. Eckert mówi: – Kiedy zapraszamy do siebie demony, to nie zdajemy sobie z tego sprawy. Czasami nic nie czujemy. Diabeł chce uzyskać dostęp, bo wtedy ma do ciebie prawo (…) Śakti to bardzo znacząca bogini, bardzo silna. Kolejna część diabła. Na pewno nie chciałbyś się z nią świadomie połączyć, nie mówiąc już o dopuszczeniu do swojego wnętrza demonów".

 

Kobieta mocno podkreśla, że praktykując jogę mamy duże szansę popaść w takie choroby jak depresja. – Wielu ludzi uprawia jogę, nie mając świadomości co im grozi – przestrzega Eckert. 

 

Na pytanie w rodzaju: w Biblii nie ma mowy o jodze, kobieta odpowiada: – To prawda, w Biblii nigdzie nie jest napisane, że "nie wolno uprawiać, praktykować jogi". Ale Biblia mówi o wielu rzeczach związanych z czarami i okultyzmem. Trzeba więc prosić Jezusa Chrystusa o jego prawdę, wiedzę rozeznanie. Musimy być w Jego obecności i Go uwielbiać". 

 

Eckart przestrzega również przed światowymi religiami, takimi jak hinduizm, islam czy buddyzm, mówiąc, że są to satanistyczne religie. "Jest wiele religii. Wszystkie one zawierają w sobie oddawanie czci fałszywym bożkom i boginiom, a nie Jezusowi Chrystusowi. Wszystkie one związane są związane z demon i demoniczną energią, fałszywymi bożkami i boginiami". 

 

ZOBACZ WYWIAD:

 

 

Źródło: chnnews.pl

Komentarze

Zobacz także

Sytuacja się zaostrza. Czy Niemcy pójdą śladem Holandii, a może przestraszą się tureckiej diaspory?

Quo Vadis Europo, czyli Katastrofa Unii Europejskiej CORAZ BLIŻEJ!

Tomasz Terlikowski wprost: Jak bronić krzyży przed … Francuzami!

Redakcja malydziennik
Ładuję....