CYWILIZACJA

Wygrana Clinton to klęska najsłabszych, w tym kobiet i afroamerykanów. Trąby apokalipsy grają!

Zwycięstwo Hillary Clinton (oby tak się nie stało) oznacza klęskę najsłabszych Amerykanów – w tym afroamerykanów i kobiet. Działania tej polityk doprowadzą bowiem do śmierci jeszcze większej liczby czarnych Amerykanów i cierpienia ogromnej rzeszy kobiet.

Media od jakiegoś czasu trąbią, że zwycięstwo Hillary Clinton będzie w istocie triumfem kobiet i środowisk najsłabszych. Tyle, że to wierutna bzdura. W istocie bowiem zwycięstwo Clintonowej w tych wyborach to dramat dla najsłabszych. Nie ma bowiem, co ukrywać, że jej władza oznacza jeszcze więcej zabitych w Stanach Zjednoczonych dzieci, które – co podkreśla ona nieustannie – nie są obywatelami i nie mają praw, a zatem można je zabijać do dziewiątego miesiąca ciąży. Czarni i latynosi są zaś najczęściej likwidowani w wyniku aborcji… Zwycięstwo Clinton to  jeszcze więcej zabitych afroamerykanów i latynosów.

A i kobiety nie będą wygrane, bowiem kobieta, która zabija swoje dziecko, jest zawsze ofiarą aborcji. Agresywna promocja zabijania dotknie setki tysięcy kobiet w Stanach Zjednoczonych. Ale to nie wszystko. Zwycięstwo Hillary Clinton to także jeszcze więcej promocji LGBTQ przez amerykański rząd, jeszcze mniej wolności religijnej dla katolików czy konserwatywnych chrześcijan, którzy nie chcą zaakceptować homo-ideologii, jeszcze więcej ataków na małżeństwo i normalną rodzinę. Jednym słowem po najgorszym z punktu widzenia obrony życia, rodziny i chrześcijaństwa afroamerykańskim prezydencie przyjdzie  jeszcze gorsza kobieta na tym stanowisku.

Trąby apokalipsy grają!

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Czy to spełnienie apokaliptycznych przepowiedni? Ciemność po prostu zakryła fragment Ziemi!

Redakcja malydziennik

Szokujące morderstwo w Londynie! Polacy zamordowali … młodego tatę!

Mieli walczyć z fake newsami, a sami kłamią! Oko.press manipuluje ws. TV Republika

Adam Gaafar
Ładuję....