CYWILIZACJA RELIGIA

„Wyborcza” wprowadza czytelników w błąd! Celowo opublikowała FAŁSZYWY LIST od…

„Gazeta Wyborcza” opublikowała „nowy list biskupów” dotyczący środowiska LGBT. W rzeczywistości jest to fałszywka, gdyż  żaden z duchownych takiego pisma nie napisał. Gazeta wcale się z tym zresztą nie kryje, ale żeby dowiedzieć się, że list nie jest prawdziwy trzeba wykupić dostęp do prenumeraty cyfrowej, która umożliwia przeczytanie całego artykułu. 

„Nakaz miłości bliźniego odnosi się również do osób LGBT”. Mamy nowy list biskupów – brzmi nagłówek artykułu „GW”. W rzekomym liście biskupów czytamy m.in.:

„Jako wspólnota uczniów Jezusa dążymy do lepszego poznawania i pełniejszego rozumienia słów Pisma Świętego na temat homoseksualności. Pomaga nam w tym także nauka, która bada kwestię orientacji psychoseksualnej”. 

Po wykupieniu dostępu do pełnej treści artykułu czytelnik dowiaduje się jednak, że żaden z biskupów nie napisał rzeczonego listu. W rzeczywistości jest to felieton Bartosza Bartosika, będący reakcją na oświadczenie Rady Konferencji Episkopatu Polski ds. Apostolstwa Świeckich z 5 lipca 2019 r.

Czytaj także: OBRZYDLIWE akty wandalizmu w KOŚCIELE. Zamiast wody święconej ksiądz znalazł…

Jak czytamy, dziennikarz, który jest autorem tekstu „życzyłby sobie i wszystkim, aby dokumenty polskich hierarchów kościelnych zawierały treści bardziej ewangeliczne, a mniej publicystyczne”.

Źródło: Gazeta Wyborcza / tvp.info

Komentarze

Zobacz także

I znowu napastowanie seksualne kobiet w Sylwestra… Kto za tym stoi?

Redakcja malydziennik

Włochy uderzają w oszołomstwo antyszczepionkowe! Tam się z nimi nie cackają

Redakcja malydziennik

Wreszcie wiadomo, kiedy nadejdą upały! Mają pojawić się już w…

Redakcja malydziennik
Ładuję....