POLITYKA

Wstrząsające nagranie ze śląskiej autostrady. Laweta staranowała samochód!

Na drodze krajowej 81 w Drogomyślu (Śląskie) doszło do wypadku . Laweta, która przewoziła nowe samochody marki KIA zderzyła się z osobowym BMW. Następnie przebiła bariery energochłonne, wpadła do rowu i przewróciła się na bok uderzając w nadjeżdżające z naprzeciwka audi. Kierowca tego ostatniego samochodu nagrał to zdarzenie kamerką.

Samochód ciężarowy oraz BMW poruszały się w stronę Katowic. Po tym jak doszło do zderzenia, BMW zatrzymało się na barierach rozdzielających jezdnię, natomiast laweta przebiła się przez nie wpadając na przeciwny pas ruchu. Na nagraniu widać, jak sunie po jezdni, a z naczepy wypadają auta, po czym zderza się z jadącym z naprzeciwka audi.

Kierowca lawety trafił do szpitala, jego życie nie jest zagrożone. Pozostałym uczestnikom wypadku pomoc została udzielona na miejscu, nie odnieśli poważnych obrażeń.

ZOBACZ:

 

Komentarze

Zobacz także

Jarosław Kaczyński chwali ojca Radio Maryja. ZOBACZ ZA CO!

Redakcja malydziennik

BRAWO TRUMP! Prezydent znosi kolejne zakazy uderzające w wierzących. "Żaden Amerykanin nie powinien musieć wybierać pomiędzy narzuconym prawem federalnym, a swoją wiarą"

Czym byłoby moje życie bez Ciebie… To trzeba zobaczyć!

Redakcja malydziennik
Ładuję....