CYWILIZACJA

Wstęp tylko NAGO! Ta restauracja to marzenie ZBOCZEŃCÓW!

Marzenie francuskich zboczeńców się ziściło. W Paryżu otworzono właśnie pierwszą restaurację dla nudystów. Lokal nazywa się O’naturel i jest lokalem gastronomicznym ze specjalną szatnią. Klienci muszą w niej zostawić WSZYSTKIE ciuchy.

Otwarcie lokalu miało miejsce w piątek, ale pierwszymi klientami byli wyłącznie członkowie Paryskiego Stowarzyszenia Naturystów. Wspierali nas od początku, dlatego zarezerwowaliśmy dla nich nasz pierwszy podwieczorek – powiedzieli Mike and Stephane Saada, menedżerowie O’naturel.

 

Restauracja jest w stanie pomieścić około 40 gości. Nie ma w niej okien wychodzących na ulicę, by nie epatować nagością wobec przechodniów. Posiłek kosztuje około 30 euro. Przed wejściem do lokalu klienci proszeni są o zostawienie wszystkich ubrań w garderobie.

 

Ludzie mieszkający w sąsiedztwie restauracji twierdzą, że sąsiedztwo tej restauracji zupełnie im nie przeszkadza. Nie widzimy nic z ulicy, ale wiemy co się tam dzieje. To nie żaden "gabinet masażu" – mówi Mehdi, mieszkaniec okolicy.

 

Odsetek nudystów we Francji rośnie z każdym rokiem. Szacuje się, że na tamtejsze plaże dla naturystów uczęszcza ponad 2,6 mln ludzi. 

 

W przyszłości takie miejsca mogą stać się prawdziwym "szwedzkim stołem" dla muzułmańskich gwałcicieli. Ale o tym chyba francuscy lewacy nie pomyśleli. 

Źródło: independent.co.uk / Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Jak budować państwo? Na wierze a nie na genderze!

Redakcja malydziennik

Kleszcze uwielbiają osoby z tą grupą krwi! Zobacz czy jesteś w grupie największego ryzyka!

Adam Gaafar

Twoje dziecko ogląda nową wersję "Pszczółki Mai"? Uważaj na podteksty seksualne użyte w bajce!

Redakcja malydziennik
Ładuję....