CYWILIZACJA

Wspierania finansowe Planned Parenthood jak wspieranie finansowe nazistowskich obozów śmierci. Amerykański kaznodzieja ostro do córki Busha

Franklin Graham, jeden z najbardziej znanych amerykańskich ewangelikalnych kaznodziejów, ostro przywołał do porządku córkę byłego prezydenta USA George’a W. Busha, która przemawiała podczas zbiórki funduszy na aborcyjnego giganta Planned Parenthood.

„Planned Parenthood jest #1 dostarczycielem aborcji w Stanach Zjednoczonych – napisał na Facebooku Graham. – Zbieranie funduszy na tą organizację jest jak zbieranie funduszy na nazistowskie obozy śmierci, na Auschwitz – dodał, krytykując Barbarę Pierce Bush.

 

– Raporty wskazują, że oni dokonują ponad 300 tysięcy aborcji rocznie. To jest ta organizacja, której pracownicy zostali nagrani, gdy podczas rozmów przy winie sprzedawali części ciał dzieci. Obrzydliwe – dodał Graham.

 

Barbara Pierce Bush nie prezentuje poglądów swojego ojca, ale matki Laury Bush, która nie tylko prezentowała stanowisko pro-aborcyjne, ale i opowiadała się za małżeństwami gejowskimi. Jej siostra unika zaangażowania politycznego.

Źródło: LifeSiteNews

Komentarze

Zobacz także

Te statystyki przerażają! Prawie co trzeci nowotwór złośliwy to rak…

Redakcja malydziennik

Australijczycy zwariowali! Chcą zrównać związki homoseksualne z tradycyjnymi małżeństwami!

Redakcja malydziennik

I wiedźmy nie dały rady. Polki pokazały feministkom…

Ładuję....