CYWILIZACJA

Wskoczył do wody podczas szalejącej BURZY! Chciał ze sobą skończyć!

Komenda Powiatowa Policji w Wałczu odebrała wezwanie od dziewczyny, która twierdziła, że jej chłopak chce ze sobą skończyć!

Z rozmowy z kobietą wynikało, że po nieudanej wcześniejszej próbie samobójczej, młody człowiek uciekł z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku, a zachodziło podejrzenie, że może ponowić próbę odebrania sobie życia.

 

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania desperata. Patrole sprawdzały teren wokół domostwa, rozpytując mieszkańców. W pewnej chwili jeden z mieszkańców zauważył biegnącego 26-latka i powiadomił funkcjonariuszy. Będąca w pobliżu dzielnicowa st. sierż Agnieszka Roman ruszyła za nim.

 

Desperat wbiegł do pobliskiego Jeziora Zamkowego. Do wody za chłopakiem wbiegł też jeden z mieszkańców, usiłując wyciągnąć młodego mężczyznę ale bezskutecznie. Zdarzenie miało miejsce podczas silnych opadów deszczu i burzy.

 

Policjantka nie zastanawiała się ani chwili, wbiegła do wody za chłopakiem, aby chwycić go za odzież. Jednak mężczyzna wyrwał się i popłynął dalej. Dzielnicowa będąc nadal w wodzie podjęła rozmowę z desperatem i skłoniła go by się podpłynął bliżej. Mała odległość umożliwiła złapanie mężczyzny za ubranie. Następnie policjanci, którzy przybiegli na pomoc wyciągnęli młodego mężczyznę na brzeg i przekazali służbom medycznym.

 

A oto dzielna policjantka st. sierż Agnieszka Roman

""

Źródło: policja.pl

Komentarze

Zobacz także

Abp Hoser bez litości: to obraza Maryi, "łono matki staje się miejscem śmierci dziecka na jej życzenie"

Redakcja malydziennik

Masz w domu ten mebel? Już OŚMIORO dzieci straciło przez niego życie

Redakcja malydziennik

W Polsce powstaje NOWA POLICJA. „Mamy oręż do walki – mówi Inspektor. Zobacz kogo będą ścigać

Redakcja malydziennik
Ładuję....