CYWILIZACJA OPINIE RELIGIA

Wprowadzenie „strefy wolnej od katolików”. Zobacz co na to internauci

Ideologia LGBT w świecie katolików wywołuje duże kontrowersje. Jedni uważają, że LGBT jest wbrew wierze chrześcijańskiej. Natomiast drudzy sądzą, że każdemu człowiekowi należy się szacunek i tolerancja.

Jeden z katolickich dziennikarzy, Tomasz Terlikowski, odniósł się ostatnio do informacji o publikacji i rozpowszechnieniu naklejek z napisem „Strefa wolna od LGBT” przez jeden z ogólnopolskich dzienników.

 

CZYTAJ TAKŻE: Ojciec Dawidka TYGODNIAMI układał PLAN morderstwa. ZEMSTA była silniejsza niż miłość?

 

 

Tomasz Terlikowski opowiedział się za tolerancją wobec osób ze środowiska LGBT. W związku z naklejkami „Strefa wolna od LGBT” wskazał porównanie do naklejek „Strefa wolna od katolików”.

Dziennikarz uważa, że jakikolwiek przejaw nietolerancji jest niechrześcijański i wbrew niepisanej zasadzie „nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe. Katolicy powinni szerzyć miłość do Chrystusa i wiarę nie dzięki dysktyminacji, a okazywaniu miłości wobec drugiego człowieka, takiego samego stworzenia Bożego jak każdy.

 

Wyobraźcie sobie, co by było gdyby jakieś liberalne medium wypuściło naklejki dla usługodawców z napisem: „Strefa wolna od katolików/katolicyzmu”. Jaki byłby szum, jakie protesty, jakbyśmy byli oburzeni niedopuszczalną dyskryminacją (…) Jednym słowem walczmy z ideologią (groźną i niebezpieczną), szanujmy ludzi i głośmy miłość Jezusa Chrystusa – pisze Terlikowski na Facebooku.

Źródło: deon.pl/ foto Facebook.com

Komentarze

Zobacz także

Ojciec BOHATER! Uratował synka przed ŚMIERCIĄ. Chłopiec wpadł do…

Redakcja malydziennik

Przyszłość rodzicielstwa i relacji… PRZERAŻAJĄCA rzeczywistość nabiera kształtów!

Tak POLSCY kierowcy radzą sobie z UCHODŹCAMI! ZERO LITOŚCI! [WIDEO]

Adam Gaafar
Ładuję....