WYDARZENIA

WOW! Biały Dom jak z bajki. Melania Trump pokazała świąteczne dekoracje, nie zabrakło akcentów religijnych

Pierwsza Dama Ameryki Melania Trump udostępniła na Twitterze film pokazujący oszałamiający świąteczny wystrój Białego Domu. Na filmie oprócz pięknych choinek, widać także bożonarodzeniową szopkę z leżącym w niej Dzieciątkiem Jezus.

"Biały Dom na Boże Narodzenie tradycyjnie był magicznym miejscem dla dzieci". Od początku 1800 roku, z wyjątkiem czasów prezydentury Teddy Roosevelta, Biały Dom był domem dla wyszukanych dekoracji, majestatycznych choinek i wielu świątecznych przyjęć i uroczystości”.

 

Kolejną tradycją Białego Domu jest budowa i ekspozycja giganycznego Białego Domu z piernika, którą możemy zobaczyć w filmie Pierwszej Damy.

 

Na razie jeszcze nie pokazano świątecznej kartki rodziny Trumpów. Można się jednak spodziewać, że znajdą się tam akcenty religijne. Podczas gdy kartki świąteczne Baracka Obamy przez lata odnosiły się ogólnie do "świąt", Trump zapowiedział, że w jego przypadku tak nie będzie: "Zaczniemy znowu w Białym Domu mówić: Marry Christmas”.

The decorations are up! @WhiteHouse is ready to celebrate! Wishing you a Merry Christmas & joyous holiday season! pic.twitter.com/d6ZuyeFvrw

— Melania Trump (@FLOTUS) 27 listopada 2017

Źródło: hellochristian.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Oto dlaczego terroryści WYKORZYSTUJĄ kobiety i dzieci do samobójczych zamachów

Redakcja malydziennik

Pobili go, bo miał na szyi krzyżyk. Komu to przeszkadzało? Odpowiedź jest bardzo prosta

PILNE!!! Komitet Noblowski przyjął kandydaturę Jurka Owsiaka do Nagrody Nobla

Redakcja malydziennik
Ładuję....