ARCHIWUM

Wokół szaleje huragan Harvey, a ona właśnie teraz postanawia przyjść na świat. Poznajcie bohaterską Adriellę

To było długo oczekiwane dziecko, poprzedzone dwoma poronieniami. Akcja porodowa zaczęła się w momencie, kiedy nad Houston rozpętało się piekło.

Lekarze Annie i Greg Smith właśnie przeprowadzili się do Houston, by tu odbyć szkolenie medyczne. Kiedy rozpętało się piekło, a woda zaczęła zalewać ulice miasta, Annie poczuła, że rozpoczyna się poród. Małżonkowie próbowali wezwać pomoc, ale nie było na to żadnych szans. Greg, choć jest specjalistą anestezjologii dziecięcej, postanowił w tej sytuacji sam przyjąć poród. W domu znalazł nożyczki i igły, które gorącą wodą sterylizowała mu będąca u nich w odwiedzinach mama. Na pomoc ruszyli także sąsiedzi, stażyści, którzy szybko zorganizowali instrumenty medyczne potrzebne do porodu. 

 

W międzyczasie Annie udało się nawiązać kontakt z kierownikiem programu medycznego. Ten z kolei poprosił swojego ojca, mieszkającego w pobliżu straży pożarnej, by ten poszedł na piechotę do jednostki i wezwał pomoc. 

 

”Byłem z Annie, nagle spojrzałem przez okno i zobaczyłem jadącą w naszym kierunku ciężarówkę. Okazało się, że to jedzie pomoc dla nas” – opowiada Greg. 

 

Poziom wody na zewnątrz sięgał klatki piersiowej. Sąsiedzi utworzyli ludzki łańcuch, dzięki któremu ciężarna kobieta mogła bezpiecznie, przesuwając się po ramionach stojących w wodzie osób, dostać się do samochodu: „Siedziałam na wężu pożarowym z tyłu ciężarówki, patrzyłam na tę falę powodziową wokół i myślałam, że to wszystko jest takie nieprawdopodobne”. 

 

Piętaście minut później małżonkowie byli już w szpitalu. Dwanaście godzin później na świat przyszła Adrielle, nazwana przez rodziców żartobliwie „baby Harvey”. 

 

Małżonkowie zawsze chcieli mieć dzieci. Po stracie dwojga dzieci sprawę potomstwa oddali w ręce Boga: „Czuliśmy, że musieliśmy oddać to Bogu" – mówi Greg. „W tej ciąży wszystko było wolą Boga. Dlatego nasza córka ma na imię Adrielle. To znaczy, że należy ona do Boga".

Źródło: LifeSiteNews.com/MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

W Taizé chrześcijanie modlą się nie tylko bez rozróżniania denominacji, ale także z… muzułmanami!

Redakcja malydziennik

KE dobiera się do Słowian za nieprzyjmowania emigrantów. Austrii dali spokój, sprawdź dlaczego!

Redakcja malydziennik

Kara ŚMIERCI wraca w USA. Wymyślono nowy sposób EGZEKUCJI

Redakcja malydziennik
Ładuję....