CYWILIZACJA OPINIE POLITYKA

Wojna z Rosją potrwa 60 godzin? Przygotowana olbrzymia ofensywa wojsk

wojna

Według ekspertów Rosja rozmieściła wzdłuż swoich zachodnich granic 7 wielkich armii.Siły te zmiotą wojska NATO w 60 godzin.

W przypadku ataku kraje bałtyckie upadną niemal natychmiast. Scenariusz ten może się nie powieść jeśli impet ataku uda się przeciągnąć. W obecnym stanie wojsk europy zachodniej nie jest to jednak możliwe i konieczna jest natychmiastowa modernizacja i wzmocnienie sił sojuszu północnoatlantyckiego.

Według specjalistów inwazja na zachód jest bardzo prawdopodobna w kontekście przygotowywanej eskalacji wojny Rosji z Ukrainą. Rosjanie ze złością patrzą na tworzenie kolejnych baz wojskowych na wschodniej flance NATO w tym w Polsce i krajach Bałtyckich. W USA uważa się, że należy natychmiast pomóc Ukrainie w ich walce poprzez budowę i wsparcie sił morskich. Po Ukrainie kolejnym celem ataków Rosji mają być kraje bałtyckie. Według strategów kraje te są dla NATO nie do obronienia. Polska jest bezpośrednio zagrożona ponieważ Rosja utworzyła ogromną armię w Okręgu Kaliningradzkim. Sytuacja staje się napięta i eksplozję działań wojennych może wywołać jedno błahe zdarzenie

Ponadto doszło do bardzo niepokojącego zdarzenia w Ameryce Południowej. Dwa naddźwiękowe bombowce strategiczne zdolne do przenoszenia broni jądrowej wylądowały w Wenezueli. USA są zaniepokojone i powoli zdarzenia te zaczynają przypominać tzw. kryzys kubański, kiedy to ZSRR próbowało rozmieścić broń jądrową na Kubie co powstrzymał amerykański prezydent Kennedy w roku 1962.

Napięcie wojenne dawno nie było tak duże.Sam Władimir Putin w 2017 roku powiedział, że „Myślę, że tego (wojny ) nikt by nie przeżył”.

 

Zobacz też: https://malydziennik.pl/juz-15-grudnia-moze-dojsc-do-wybuchu-wojny-co-zrobi-polska/

fot. pixabay

Komentarze

Zobacz także

Nasz biznes jest biznesem Boga, dlatego nie będziemy piec tortów parom jednopłciowym

Redakcja malydziennik

Polka przestrzega kobiety przed wyjazdem do Egiptu. „Próbowano mnie zgwałcić”

UWAGA! Facebook usunął wydarzenie Marsz Niepodległości 2017

Redakcja malydziennik
Ładuję....