ARCHIWUM

Wizjonerka z Fatimy: „Ostatnia walka między Bogiem a szatanem będzie dotyczyć małżeństwa i rodziny”

Ostateczna walka między szatanem a Bogiem rozegra się o małżeństwo i rodzinę – ostrzegała, krótko przed swoją śmiercią, wizjonerka z Fatimy, siostra Łucja!

List z taką właśnie informacją otrzymał od wizjonerki kard. Carlo Caffarra, gdy jeszcze był arcybiskupem Bolonii. Po raz pierwszy sam kard. Caffarra zaczął o tym mówić w roku 2008. 

 

List od wizjonerki otrzymał jednak znacznie wcześniej. I to właśnie w nim przeczytał, że siostra Łucja otrzymała objawienia, wedle których ostateczna walka między Bogiem a szatanem rozegra się o małżeństwo i rodzinę. – Nie lękaj się, gdyż każdy, kto działa na rzecz świętości małżeństwa i dla rodziny zawsze będzie atakowany i będą mu się sprzeciwiać na wszelkie sposoby, gdyż są to kwestie kluczowe – pisała siostra Łucja do kardynała. Wynik tej bitwy jest już jednak znany. Matka Boża już zmiażdżyła mu głowę – napisała wizjonerka do kardynała.

 

Sam kardynał zaś w licznych wywiadach zaznaczał, że przedmiot ataku jest dość oczywisty. Rodzina jest w centrum, bowiem stanowi fundamentów podtrzymujących stworzenie, prawdę o relacjach między mężczyzną a kobietą i wreszcie ciągłość międzypokoleniową. – Jeśli zniszczy się fundament cały budynek się zapadnie – podkreślał kardynał.

Źródło: CNA/GlobalNews.ca

Komentarze

Zobacz także

Co oznacza dogmat o Niepokalanym Poczęciu NMP?

Redakcja malydziennik

Krystyna Pawłowicz tego Owsiakowi nie daruje i zapowiada: "Nie będę z panem Owsiakiem przez media rozmawiała"…

Redakcja malydziennik

Norwegowie mają niezawodny sposób na integrację imigrantów. I proponuje to partia rządząca. Będzie rewolucja?

Redakcja malydziennik
Ładuję....