ARCHIWUM

Wizja KOŃCA ŚWIATA wg Ojca Pio! Otrzymał ją od samego Boga!

Jaki będzie koniec świata? Istnieje mnóstwo teorii i wizji na ten temat. Jedna z nich pochodzi od ojca Pio, któremu objawiał się Chrystus. Pewnego razu pokazał świętemu jak będzie wyglądała apokalipsa. Proroctwo końca świata ojca Pio pochodzi z jego listu do swojego przełożonego, który można przeczytać w książce Renzo Baschery pt. „Wielcy prorocy”.

Oto 12 fragmentów, które zapowiadają koniec świata, a które ojciec Pio dostał od samego Chrystusa:

 

1. Świat obraca się w ruinę. Ludzie porzucili właściwą drogę i kroczą ścieżkami, które prowadzą na pełną nienawiści pustynię. Jeżeli ponownie nie zaczerpną ze źródła pokory, dobroci i miłości, to skończy się tragicznie.

 

2. Będą się działy straszne rzeczy. Już dłużej nie mogę wstawiać się za ludzkością. Litość Boga niebawem się wyczerpie. Człowiek został stworzony, aby kochać życie, a tymczasem on wszystko obraca w niwecz.

 

3. Świat oddany człowiekowi we władanie był ogrodem. A z jego winy stał się miejscem pełnym jadu. Nie ma teraz niczego, co mogłoby oczyścić ludzkie mieszkanie. Potrzebne jest działanie od samych podstaw, a jego można oczekiwać jedynie z nieba.

 

4. Przygotujcie się na trzy dni całkowitej ciemności. Te trzy dni są bardzo blisko… W tym czasie będziecie jak martwi, nie będziecie jeść ani pić. Potem ponownie nastanie światło. Lecz wielu już go nie zobaczy.

 

5. Tłumy ludzi uciekną w popłochu. Będą biegały przed siebie, bez celu. Usłyszą, że ratunek jest na wschodzie i tam się skierują, ale wpadną w przepaść. Usłyszą, że jest ratunek na zachodzie i tam się skierują, ale skończą w piecu.

 

6. Ziemia zadrży i powstanie wielkie przerażenie. Ziemia jest chora. Trzęsienie ziemi będzie niczym wąż: poczujecie jak wszędzie rozprzestrzenia się pełzającym ruchem. Wiele kamieni upadnie. Wielu ludzi zginie.

 

7. Jesteście jak mrówki, ponieważ nadejdzie dzień, kiedy ludzie będą sobie oczy wyłupywać za kawałek chleba. Sklepy będą rabowane, a magazyny ograbiane i niszczone. Biada temu, kto wtedy nie będzie miał świecy, dzbana wody i zapasów niezbędnych do przetrwania przez co najmniej 3 miesiące.

 

8. Jedno państwo zniknie… jedno wielkie państwo. Jeden kraj zostanie na zawsze wymazany z map geograficznych. A wraz z nim bagno pochłonie historię, bogactwo i ludzi.

 

9. Miłość bliźniego stała się pustym słowem. Jak możesz oczekiwać miłości od Jezusa, skoro nawet nie kochasz swoich domowników? Przed gniewem Bożym ujdą ludzie wielkiego serca, a nie wielkiego umysłu.

 

10. Jestem załamany… Nie wiem już, co zrobić, aby ludzkość się opamiętała. Jeżeli nie zawróci z tej drogi, ogromny gniew Boży uderzy niczym potężny piorun.

 

11. Meteoryt uderzy w ziemię i wszystko rozbłyśnie. To będzie katastrofa znacznie gorsza od wojny. Wiele rzeczy przestanie istnieć. A to będzie jeden ze znaków.

 

12. Ludzie będą doświadczali tragicznych wypadków. Wielu utonie w rzece, innych poparzy ogień, jeszcze innych powalą trucizny. Ja pozostanę blisko tych o czystym sercu.

Źródło: TV Republika

Komentarze

Zobacz także

"To, że u nas nie doszło do spektakularnych, krwawych zamachów to wielkie szczęście, ale to również ciężka praca służb specjalnych". Teraz czas na ich wzmocnienie!

Redakcja malydziennik

Nie uwierzysz, w jakich drużynach grał ten ksiądz!

Redakcja malydziennik

OTO WYNIKI tegorocznych matur! ZOBACZ ile osób zdało! SZOK!

Redakcja malydziennik
Ładuję....