CYWILIZACJA

Wieńce adwentowe i ozdoby świąteczne z PREZERWATYW. Organizacja aborcyjna szykuje się na Boże Narodzenie

Planned Parenthood szokuje. Organizacja postanowiła pozyskać pieniądze na swój aborcyjny biznes ze sprzedaży ozdób choinkowych. W tym celu przygotowała je z …

W te Święta Bożego Narodzenia w Colorado Planned Parenthood sprzedawane są ozdoby wykonane z opakowań po tabletkach antykoncepcyjnych i wieńce wykonane z prezerwatyw. Organizacja w ten sposób chce zasilić swój budżet.

 

„The Mountain Mail” donosi, że organizacja zorganizowała niedawno „noc rzemieślników”, podczas której lokalni artyści i członkowie społeczności malowali stare opakowania po środkach antykoncepcyjnych i przerabiali je na ozdoby świąteczne.

„Pełno opakowań po preparatach antykoncepcyjnych leżało wokół naszego biura. Nie chcieliśmy ich tak po prostu wyrzucać. Postanowiliśmy je pomalować, wystawić w holu i zachęcać do zakupu. W 2016 roku zebraliśmy ponad 3000 dolarów, więc teraz do pomocy zaprosiliśmy lokalną społeczność”. 

 

Za pozyskane ze sprzedaży ozdób choinkowych fundusze organizacja zamierza kupić dla kobiet wkładki wewnątrzmaciczne. 

 

Planned Parerentood nie ma żadnych skrupułów. Jak widać, nawet Boże Narodzenie – radosne świętowanie narodzin Jezusa Chrystusa – wykorzystuje do tego, by zarabiać pieniądze na zabijanie dzieci przed narodzeniem. 

 

Źródło: LifeNews.com/Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Zwyrodnialec OKRADŁ hospicjum! Pomóż go znaleźć!

Redakcja malydziennik

To się musiało tak skończyć! Szkoły idą na wojnę ze…

Redakcja malydziennik

Niech muzułmanie stosują się do naszych praw! Duńczycy są zgodni: TA rzecz jest NIEDOPUSZCZALNA

Redakcja malydziennik
Ładuję....