ARCHIWUM

WIEMY, CO WYDARZYŁO SIĘ W LOKALU W EŁKU! To nie Daniel wrzucił petardę w Ełku!!!

– Zamordowany 21 latek wziął dwie butelki napoju, za które nie zapłacił. Właściciel lokalu i kucharz pobiegli za pokrzywdzonym. Cała sytuacja skończyła się dramatycznie. Wedle naszych ustaleń dopiero po powrocie tych mężczyzn, drugi z Polaków, który był z pokrzywdzonym, rzucił petardę w okolicy lokalu – powiedział prokurator Wojciech Piktel z Prokuratury Rejonowej w Ełku, o czym informuje PolsatNews.pl

Zarzut dotyczący zabójstwa 21-letniego Daniela postawiono 26-letniemu obywatelowi Tunezji, który pracował jako kucharz. Miał on dwukrotnie ugodzić Polaka nożem. Narzędzie zbrodni prawdopodobnie był nóż "standardowych rozmiarów".

 

– Podejrzany przyznał, że w trakcie szarpaniny z pokrzywdzonym używał noża i mógł zadać ciosy – powiedział prokurator. Jeszcze dzisiaj odbędzie się przesłuchanie prokuratorskie i podpisany zostanie wniosek o tymczasowy areszt. Prokuratura wciąż czeka na wyniki sekcji zwłok.

 

Prokuratura bada też role innych osób w zajściu. Być może zarzuty usłyszy kolejna osoba, ale nie będą one dotyczyły spowodowania śmierci. Zatrzymano również mężczyzn pochodzących z Algerii i Maroka. Zatrzymani przebywali w Polsce legalnie. Podejrzany o dokonanie zbrodni był trzeźwy, zdarzenia nie nagrała żadna kamera monitoringu miejskiego.

 

Prokurator poinformował również, że pokrzywdzony i drugi mężczyzna, który później wrzucił do lokalu petardę, byli wcześniej karani. 

– Będziemy ustalać, co każda z zatrzymanych osób robiła i dostosowywać odpowiedzialność do ich zachowania – zakończył prokurator Piktel.

Źródło: PolsatNews

Komentarze

Zobacz także

Ale jazda! Dziecko bez rąk i nóg naprawdę to zrobiło

Redakcja malydziennik

Kolejne osoby ze Świadków Jehowy przerywają milczenie! To co dzieje się w tej sekcie to prawdziwe piekło! Molestowania seksualne, manipulacje i …ZOBACZ!

Redakcja malydziennik

Juncker jak dziecko: chce karać Polskę i nie chce karać!

Redakcja malydziennik
Ładuję....