WYDARZENIA

Wielki sukces Małego Dziennika. W tydzień zdobył 100 tys. użytkowników. Press.pl pod wrażeniem!

Na stronie branżowego serwisu o mediach press.pl pojawiła się jakże dla nas miła wiadomość, że portal malydziennik.pl w tydzień zdołał osiągnąć imponujący wynik.

Malydziennik.pl, nowy serwis konserwatywno-chrześcijański Tomasza i Małgorzaty Terlikowskich, miał w tygodniu 14-20 listopada br. ponad 102 tys. użytkowników – wynika z badania PBI/Gemius na stronie press.pl.

 

Malydziennik.pl wystartował 14 listopada br. i w pierwszym tygodniu przyciągnął 102 212 użytkowników, którzy wygenerowali 330 083 odsłon. Większość z nich (ponad 84 tys. użytkowników i prawie 313 tys. odsłon) wygenerowano na laptopach i komputerach stacjonarnych. 

 

Tomasz Terlikowski nie kryje zadowolenia. –  Jestem bardzo zadowolony z tych wyników. To pokazuje, że czytelników interesuje spojrzenie z punktu starcia cywilizacji i ideologii, na którym się skupiliśmy, a nie sporu partyjnego, przez pryzmat którego jest często odbierana nasza scena medialna – czytamy na press.pl.

 

A my serdecznie dziękujemy Wszystkim internautom za to, że odwiedzacie nasz serwis, udostępniacie nasze treści. Obiecujemy, że już wkrótce czeka Was wiele miły niespodzianek na naszym serwisie!

 

 

 

Źródło: Mały Dziennik

Komentarze

Zobacz także

Naukowcy alarmują! Już wkrótce Ziemi grozi zagłada – znamy dokładną datę!

Adam Gaafar

„Nietypowa” islamofobia!? Zamachowcy z Quenecu krzyczeli „Allahu akbar”…

Redakcja malydziennik

SZOKUJĄCE przeczytaj co robią bojownicy ISIS! Liczby są ZATRWAŻAJĄCE

Redakcja malydziennik
Ładuję....