RELIGIA

Wielka walka duchowa w USA. Chrześcijanie kontra wiedźmy! NIESAMOWITE STARCIE

Już jakiś czas temu wiedźmy z USA zapowiedziały, że będą rzucały nieustannie zaklęcia przeciwko Donaldowi Trumpowi, by pozbawić go sił i zdecydowania. Wszystko odbywać się ma w ramach letniego przesilenia. Chrześcijanie i Żydzi odpowiedzieli na to wzmocnieniem muru modlitewnego wokół prezydenta.

–  Czarostwo czy żeby posłużyć się jego prawdziwą nazwą, satanizm jest walką o władzę i dlatego jest tak łatwo wciągany w politykę. Satanizm jest w istocie wrogością wobec Boga. Politycy, którzy uznają, że człowiek może kontrolować wszystkie aspekty świata wychodzą z systemu wierzeń opartego na satanizmie, niezależnie od tego, czy robią to świadomie czy nie – podkreśla rabin Daniel Asore.

 

Wiedźmy zapowiadają, że w okresie przesilenia słonczego zostaną rzucone na prezydenta niezwykle mocne przekleństwa. Chrześcijanie odpowiadają wezwaniem do mocniejszej modlitwy. „Prosimy, abyście przyłączyli się do nas, modląc się o siłę  dla naszego narodu, naszych przedstawicieli i za dusze zagubionych, którzy kierują przeciw nam szatańskie wezwania –  można przeczytać na portalu Christian Nationalist Alliance.

 

Inna grupa ewangelikalnych chrześcijan „Namiot Dawida” wzywa do modlitwy, a także przekazania kolejnym pokoleniom, że Jezus jest Panem, i że powinien panować nad każdym aspektem życia społecznego.

Źródło: Hellochristian.com

Komentarze

Zobacz także

To przechodzi ludzkie pojęcie. Biskup nazwał homoseksualizm „darem od Boga”

Redakcja malydziennik

Wielka polska mistyczka OSTRZEGA: „Polska się ostanie – o ile sobie nie da wiary odebrać”!!!

Redakcja malydziennik

Papież srogo karci banksterów. "Światem rządzi pieniądz przy pomocy bicza strachu"

Redakcja malydziennik
Ładuję....