ARCHIWUM

Wielka polska mistyczka OSTRZEGA: „Polska się ostanie – o ile sobie nie da wiary odebrać”!!!

Wielka świecka, polska mistyczka, które proces beatyfikacyjny właśnie się toczy, i która przez całe swoje życie miała objawienia Matki Bożej i Jezusa Chrystusa sporo usłyszała o historii Polski i o przyszłości naszego kraju. Może ona być piękna, o ile…

Wanda Malczewska (1822-1896) od najmłodszych lat miała objawienia, rozmawiała z Aniołem Stróżem i Panem Jezusem. Nie było to dla niej wówczas zaskoczeniem, bo uważała, że wszyscy mogą podobnie spotykać się ze świętymi. Jednak objawienia – w tym także niezwykle mocne wizje Męki Pańskiej – nasiliły się w latach 70. I to właśnie wtedy Wanda Malczewska dowiedziała się, jak Matka Boża patrzy na Polskę.

 

„Dostaliście się do niewoli wskutek niezgody wewnętrznej i sprzedajności wielu waszych rodaków. Rozebrali was na kawałki, ale Pan Bóg na moją prośbę, tego rozbioru nie zatwierdził. Zbliża się czas, gdy Sprawiedliwość Boska upokorzy chciwość waszych zaborców, tępicieli wiary katolickiej. Oni upadną, a Polska będzie wskrzeszona i wszystkie jej części się złączą. Ale strzeżcie wiary i nie dopuszczajcie niedowiarstwa, zdrady, niezgody i lenistwa, bo te wady mogą ją na powrót zgubić i to na zawsze” – mówiła do Malczewskiej i Polsce i Polakach Matka Boża.

 

Uroczystość dzisiejsza wnet stanie się świętem narodowym, dla was, Polaków, bo w tym dniu odniesiecie zwycięstwo nad wrogiem, dążącym do waszej zagłady. To święto powinniście obchodzić ze szczególniejszą okazałością. Moją stolicę na Jasnej Górze powinniście otaczać szczególną opieką, bo przypominać wam będzie dobrodziejstwa, jakie od Boga, za moją przyczyną, tam odebraliście i jeszcze odbierać będziecie, jeżeli nie sprzeniewierzycie się świętej wierze katolickiej, cnotom chrześcijańskim i prawdziwej miłości Ojczyzny, opartej na jedności i braterstwie wszystkich klas narodu” – uzupełniała.

 

Maryja jasno wskazywała, że Polska zachowa wolność i niezależność, o ile zachowa wiarę. „Polska się ostanie, – o ile sobie nie da wiary odebrać, – i będzie zawsze przedmurzem Kościoła” – ostrzegała Maryja.  „Mów, komu tylko możesz, że odrodzenie waszej Ojczyzny, jej rozkwit i utrzymanie w niezależności zależy od zjednoczenia się ze Mną przez życie eucharystyczne. Ach! jak mi żal tego narodu. Pocieszam się tym, że w ostatnich czasach zaczęły się tworzyć wśród was stowarzyszenia eucharystyczne mające na celu adoracje i częste Komunie święte, lecz niestety należą do tego prawie same niewiasty. A gdzież młodzież, gdzie mężczyźni, gdzie inteligencja?” – uzupełniała.

Źródło:

Komentarze

Zobacz także

Konwój Premier Szydło miał wypadek w Izraelu

Redakcja malydziennik

To naprawdę seksistowska reklama? Ja w niej widzę coś zupełnie innego

Redakcja malydziennik

Kto ma zadbać o edukację seksualną dzieci? Nie, na szczęście nie szkoła

Redakcja malydziennik
Ładuję....