ARCHIWUM

Widziałam"Kościół ziemski pogrążony w całkowitych ciemnościach". POZNAJ WIZJĘ PRZERAŻAJĄCEJ PRZYSZŁOŚCI KOŚCIOŁA. MISTYCZKA OSTRZEGA

Jedna z największych stygmatyczek i mistyczek Kościoła bł. Anna Katarzyna Emmerich miała przerażającą wizję przyszłości Kościoła. Warto o niej pamiętać, bo wiele wskazuje na to, że czas realizacji jej proroctw zbliża się wielkimi krokami.

„Zobaczyłam Kościół św. Piotra i ogromną ilość ludzi pracującą by go zburzyć. Ujrzałam też innych naprawiających go. Linia podziału pomiędzy wykonującymi tę dwojaką pracę ciągnęła się przez cały świat. Dziwiła mnie równoczesność tego, co się dokonywało. Burzyciele odrywali wielkie kawały (budowli). Byli to w szczególności zwolennicy sekt w wielkiej liczbie, a z nimi – odstępcy. Ludzie ci, wykonując swą niszczycielską pracę, wydawali się postępować według pewnych wskazań i jakiejś zasady. Nosili białe fartuchy, obszyte niebieską wstążką i przyozdobione kieszeniami z kielniami przyczepionymi do pasa. Mieli szaty wszelkiego rodzaju. Byli pomiędzy nimi ludzie dostojni, wielcy i potężni w mundurach i z krzyżami, którzy jednak nie przykładali sami ręki do dzieła, lecz kielnią oznaczali na murach miejsca, które trzeba było zniszczyć. Z przerażeniem ujrzałam wśród nich także katolickich kapłanów. Zburzono już całą wewnętrzną część Kościoła. Stało tam jeszcze tylko prezbiterium z Najświętszym Sakramentem” – pisała mistyczka. A te jej słowa przypominają, że Adoracja Najświętszego Sakramentu, trwanie przy nim pozostaje istotną bronią w walce o przyszłość Kościoła

 

„Widziałam Kościół ziemski, to znaczy społeczność wierzących na ziemi, owczarnię Chrystusa w jej stanie przejściowym na ziemi, pogrążoną w całkowitych ciemnościach i opuszczoną” – uzupełniała. A później ostrzegała, że wiele winy za to ponoszą kapłani. „.Wy, kapłani, wy się nie ruszacie! Śpicie, a owczarnia płonie ze wszystkich stron! Nic nie robicie! Och! Jakże płakać będziecie nad tym dniem! Gdybyście choć wypowiedzieli jedno ‘Ojcze nasz’. Widzę tak wielu zdrajców! Nie odczuwają cierpienia, kiedy się mówi: «Źle się dzieje.» W ich oczach wszystko idzie dobrze, byle tylko doznawali chwały tego świata” – podkreślała. „Widziałam też wielu dobrych i pobożnych biskupów, lecz wątłych i słabych. Źli często brali górę” – przestrzegała i dodawała: „Widzę ułomności i upadek kapłaństwa, widzę też przyczyny tego i widzę przygotowane kary”.

 

 

Ale nie to było najgorsze. „Widziałam wielką liczbę kapłanów dotkniętych ekskomuniką, którzy wydawali się tym nie przejmować, a nawet o tym nie wiedzieli. A jednak byli ekskomunikowali od chwili, gdy wzięli udział w pewnych przedsięwzięciach, gdy weszli do pewnych stowarzyszeń i przejmowali opinie, na których ciążyła klątwa. Widziałam tych ludzi w takiej mgle, że byli jakby oddzieleni murem. Widać z tego jak bardzo Bóg liczy się z dekretami, postanowieniami i zakazami głowy Kościoła i podtrzymuje je, choć ludzie się nimi nie przejmują, przeciwstawiają się im lub wyśmiewają” – opowiadała. „Ujrzałam, jak stawało się oziębłe duchowieństwo i zapadała wielka ciemność. Widok rozszerzył się i wtedy zobaczyłam wszędzie wspólnoty katolickie prześladowane, dręczone, uciskane i pozbawione wolności. Widziałam wiele zamkniętych kościołów. Ujrzałam wojny i rozlew krwi. Wszędzie widać było lud dziki, nieuczony, walczący przemocą. To nie trwało długo. Kościół św. Piotra był podkopywany, zgodnie z planem ułożonym przez tajną sektę. W tym samym czasie uszkadzały go burze” – pisała. Ale na końcu nadeszła pomoc. „Widziałam, jak pomoc przyszła w chwili największego niebezpieczeństwa” – podkreśliła.

Źródło: MalyDziennik.pl

Komentarze

Zobacz także

Analityk o przyszłości naszego kraju: "Niemcy upadają, a Rosja coraz bardziej słabnie. Polska jawi się jako stabilne państwo"

Redakcja malydziennik

Kard. Gerhard Müller ucina wszelkie spekulacje na temat swojego odejścia

Redakcja malydziennik

Pawłowicz: nie dajmy się wykiwać grupce prowokatorów!

Redakcja malydziennik
Ładuję....