CYWILIZACJA

[Wideo]: Brytyjski kierowca ZMIÓTŁ pieszego z jedni. Makabra w Brighton!

Andy Payne, 53-letni mężczyzna został dosłownie zmieciony z jezdni przez kierowcę Fiata 500 i wyrzucony na kilka metrów w górę. Horror wydarzył się w angielskim mieście Brighton. Zobacz nagranie z kamery przemysłowej pokazujące do czego prowadzi brawura i brak wyobraźni podczas jazdy.

Ofiara wypadku, miała niesamowite szczęście. Na nagraniu widać jak w Andy’ego Payne’a z całym impetem uderza Fiat 500. Trudno więc uwierzyć, że poszkodowany przeżył ten wypadek. 53-letni mieszkaniec Brighton został dosłownie zmieciony z jezdni przez 33-letniego Adama McDermotta, który po przejechaniu pieszego, nawet się nie zatrzymał żeby udzielić pierwszej pomocy i wezwać służby medyczne.

 

McDermott odpowie przed sądem zarówno za niebezpieczną jazdę jak i za ucieczkę z miejsca wypadku. Dodatkowo na ławie oskarżonych przed sądem Lewes Crown Court zasiądą także koledzy pirata drogowego – Robyn Burns i Clark Walker, którzy nakłaniali McDermotta do składania kłamliwych zeznań przed sądem jakoby jego samochód został skradziony. 

 

 

Adam McDermott to prawdziwy pirat drogowy. Wyszło na jaw, że w dniu wypadku, 14 stycznia 2016 r., prowadził on Fiata 500 bez prawa jazdy i bez ważnego ubezpieczenia. Tylko cud sprawił, że poszkodowany przeżył, inaczej McDermott odpowiadał by także za śmierć 53-latka. 

 

– To, że Andy przeżył wypadek i że nie doznał on większych obrażeń, jest prawdziwym cudem – powiedział Dan Pitcher z Sussex Police. 

Źródło: polishexpress.co.uk

Komentarze

Zobacz także

WYGRANA Agnieszki Radwańskiej w pierwszej rundzie Wimbledonu!

Zdrowe jedzenie nie zawsze takie zdrowe. W tym przypadku skończyło się TRAGEDIĄ

XXI wiek? Cywilizacja? Bogactwo? Norwegowie "leczą" ELEKTROWSTRZĄSAMI bez zgody pacjenta!

Redakcja malydziennik
Ładuję....